BrzydUla 2 - powtórki. Kiedy i o której w TV? Dni, godziny, pora emisji odcinków

2020-10-16 9:38 AW
BrzydUla
Autor: Materiały Prasowe

Na ten powrót widzowie czekali ponad 10 długich lat! Fani nie tracili nadziei, a BrzydUla w końcu ponownie pojawiła się na ekranach polskich telewizorów. W życiu Uli bardzo mocno się pozmieniało. Obecnie jest matką trójki dzieci i zrezygnowała z kariery zawodowej, aby zajmować się domem. Pani Dobrzańska ma jednak powoli dość codziennej domowej rutyny i chce wrócić do pracy, jednak ten pomysł nie do końca podoba się jej mężowi.

BrzydUla 2 - powtórki. Kiedy i o której w TV? Dni, godziny, pora emisji odcinków hitu TVN. Wyczekiwana kontynuacja serialu zadebiutowała w telewizji w poniedziałek 5 października 2020 - to właśnie wtedy widzowie mogli po raz pierwszy po latach odwiedzić Ulę i Marka i przekonać się, jak potoczyło się ich dalsze życie. 

BrzydUla 2 - powtórki. Kiedy i o której w TV? Dni, godziny, pora emisji odcinków

'Stara' BrzydUla emitowana była w TVN, jednak nowe odcinki widzowie mogą oglądać w TVN7. Podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów, serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Powtórki BrzydUli emitowane są natomiast:

  • następnego dnia po premierze odcinka o godzinie 15:30 w TVN7,
  • a także w sobotę od godziny 11:25 w TVN emitowane są jeden po drugim wszystkie odcinki z danego tygodnia.

Oprócz tego widzowie mogą śledzić losy bohaterów serialu online za pośrednictwem platformy Player.

W nowych odcinkach sporo się zmieniło. Marek mierzy się z kolejnym kryzysem w F&D. Choć nie chce się przyznać, bez pomocy swojej prawej ręki – Uli – trudno mu bez potknięć zarządzać rodzinną firmą. Niewiele już w nim z dawnego Dobrzańskiego, bo chłopiec stał się mężczyzną. Pewne rzeczy jednak nigdy się nie zmieniają – nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego najlepszym dowodem jest jego nowa asystentka Nadia. Jak potoczą się ich dalsze losy? Przekonamy się już niebawem!

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE