BrzydUla 2 odcinki 41, 42, 43, 44, 45 streszczenia: Ula poznaje prawdę o relacjach Marka i Nadii. Żałuje tego, co zrobiła z Arturem...

2020-11-30 11:57 kg
BrzydUla 2
Autor: Bartosz Krupa/East News

Bez wątpienia to najbardziej oczekiwany telewizyjny comeback dekady. BrzydUla powróciła na ekrany naszych telewizorów, a wraz z nią bohaterowie, których ponad 10 lat temu pokochała cała Polska. W ich życiu zaszły jednak naprawdę spore zmiany. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach produkcji? Epizody emitowane są od poniedziałku do piątku, o godzinie 20:00 w TVN7. Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie streszczenia odcinków 41-45.

BrzydUla 2 odcinki 41, 42, 43, 44, 45 streszczenia. Od wielkiego finału minęło 10 lat, a życie bohaterów zmieniło się diametralnie. Najbardziej głównej bohaterki – Uli Cieplak. Najlepsza asystentka F&D poświęca się teraz karierze… żony i matki. I choć czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojej codzienności na żadną inną. Szczęśliwa rodzina – ukochany mąż i dzieci – rekompensują jej wszystko. Mając na głowie cały dom i urwisy, Ula nie ma czasu na nic. A już najmniej dla siebie… Tymczasem Marek mierzy się z kolejnym kryzysem w F&D. Choć nie chce się przyznać, bez pomocy swojej prawej ręki – Uli – trudno mu bez potknięć zarządzać rodzinną firmą. Niewiele już w nim z dawnego Dobrzańskiego, bo chłopiec stał się mężczyzną. Pewne rzeczy jednak nigdy się nie zmieniają – nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego najlepszym dowodem jest jego nowa asystentka Nadia.

BrzydUla 2 - odcinek 41

Czarny scenariusz Adama sprawdza się. Marek szuka sposobu, żeby wyjść z podbramkowej sytuacji. Postanawia osobiście porozmawiać z Hu Yan Wu. Uważa, że Violetta jako prezes Hu Corporation na Europę miała prawo podpisać umowę w imieniu firmy. Beatka zauważa, że siostra jest w rozsypce. Przyparta do muru Ula wyznaje nastolatce, czego się dowiedziała… Ta doradza jej jak najszybszą rozmowę z Markiem. Rodzeństwo Febo z niepokojem czeka na sfinalizowanie umowy z Markiem. Kiedy mężczyzna robi co w jego mocy, żeby opóźnić podpisanie dokumentu, Paulina i Aleks zaczynają podejrzewać, że coś przed nimi ukrywa. Postanawiają zabezpieczyć się, wymuszając dodatkowy zapis w umowie. Ania symuluje chorobę, żeby nie iść do pracy. Niespodziewanie w progu domu Szymczyków pojawia się Kacper. Jak skończy się ta wizyta? Marek, Violetta, Nadia, Sebastian i Adam przygotowują się do starcia z Hu Yan Wu. Ich naradę przerywa pojawienie się Uli, którą żąda rozmowy z mężem…

BrzydUla 2 - odcinek 42

Nie mając innego wyjścia Marek postanawia wyznać Uli prawdę. W tym momencie w gabinecie Dobrzańskiego pojawia się Nadia z informacją od pana Hu. Po incydencie w domu Szymczyków Ania dostaje wypowiedzenie. Początkowo odczuwa ulgę, ale szybko dociera do niej powaga nowej rzeczywistości. Na szczęście może liczyć na męża. Wraz z Maćkiem uznaje, że jedyną osobą, która może im w tej sytuacji pomóc jest Ula. Wszyscy jadą do hotelu. Na miejscu okazuje się, że pan Hu jest skłonny rozmawiać jedynie z Violettą i Markiem. Podczas spotkania Dobrzański przedstawia warunki ich współpracy. Wydaje się, że negocjacje idą w dobrym kierunku do czasu, gdy w apartamencie pojawia się ktoś jeszcze… Artur przeprasza Ulę za swoje zachowanie. Ona jednak nie słucha, ma zamiar dowiedzieć się wszystkiego o romansie męża. W samochodzie Marka wyszukuje w GPSie miejsce, do którego jeździ najczęściej – mieszkanie Nadii! Kogo tam zastanie? Roztrzęsiona Ula szuka wsparcia u przyjaciela.

BrzydUla 2 - odcinek 43

Nowy poranek nie jest dla Uli najłatwiejszy. Męczy ją kac. Nie tylko fizyczny… Dodatkowo Maciek domagając się wyjaśnień od przyjaciółki, bierze ją w krzyżowy ogień pytań. Policja przesłuchuje Violettę i Marka. Niestety, ich zeznania nie do końca są spójne. Na dodatek policjanci posiadają niezbity dowód oskarżeń pana Hu. Tymczasem w F&D niczego nieświadomi wszyscy czekają na powrót Violi i Marka. Maciek postanawia poprosić Ulę o wsparcie. Niespodziewanie w domu Dobrzańskich pojawia się Ala z dziećmi – wszyscy są zaniepokojeni zachowaniem Uli. Nadia zaczyna podejrzewać, że nieobecność Marka ma związek z wczorajszą wizytą Uli w jej mieszkaniu. Swoimi obawami dzieli się z Sebastianem. Rodzina zmusza Ulę do wspólnego śniadania. W tym czasie Marek walczy o prawo wykonania telefonu do rodziny. Okazuje się, że to jednak Viola ma większy dar przekonywania… Do kogo zadzwoni kobieta? Niespodziewanie w domu Dobrzańskich pojawia się Artur. Chce wyjaśnić sytuację z Ulą. Po kolejnym nieudanym połączeniu do Marka Ula wybiera numer Nadii. Niestety, asystentka męża nie odbiera. W tej sytuacji Ula postanawia zostawić Markowi wiadomość na poczcie głosowej…

BrzydUla 2 - odcinek 44

Markowi udaje się zdobyć pozwolenie na wykonanie telefonu do rodziny. Między nim a Ulą dochodzi do rozmowy, która na zawsze odmieni ich życie… Nadia i Sebastian są coraz bardziej zaniepokojeni brakiem kontaktu z Markiem. Postanawiają oddzwonić na numer, który próbował się z nimi połączyć. Aleks szykuje się na randkę. Plany krzyżuje mu siostra, która chce ten dzień spędzić wspólnie z nim. Febo próbuje namówić ją, żeby wykorzystała czas przed wylotem i spotkała się ze znajomymi. Problem w tym, że pozostało jej ich niewielu, a właściwie tylko jedna osoba. Ula kontaktuje się z kancelarią adwokacką w sprawie dokumentów, które znalazła. W tym czasie Nadia i Sebastian jadą na komisariat. Paulina odwiedza Ulę. Między dawnymi rywalkami dochodzi do zaskakująco szczerej i bolesnej dla obu stron rozmowy. Po jej wyjściu Ula odbiera szokujący telefon. Ula jedzie spotkać się z Nadią i Sebastianem. Nadeszła pora, żeby odkryć wszystkie tajemnice.

BrzydUla 2 - odcinek 45

Ula poznaje prawdę o relacjach Marka i Nadii. Wszystko zaczyna się jej układać w logiczną całość. Przyjaciele starają się wyciągnąć Marka z aresztu. Sytuację ponownie ratuje Nadia, zatrudniając skutecznego prawnika – mecenasa Feliksa Fica. W F&D pojawia się Aleks. Kiedy nie zastaje w firmie Marka, postanawia umilić sobie czas rozmową z Adamem. Po jakimś czasie do panów dołącza Bożenka, której obecność jedynie potęguje „katusze”, które przechodzi Turek. Ula nie może dojść do siebie po tym, co usłyszała od Nadii i Sebastiana. Wszystkie wydarzenia ostatnich dni jedynie powodują większy mętlik w jej głowie. Kobieta w ferworze zaczyna robić pierogi. Roztrzęsiony Adam ponownie szuka pomocy u terapeutki. Kuba rozmawia z Ulą o uczuciach. W efekcie wynika drobne nieporozumienie, które skutkuje niespodziewaną wizytą w domu Dobrzańskich… Również Paulina jedzie do F&D, żeby, za plecami brata, spotkać się z Markiem. Pech chce, że na miejscu spotyka Aleksa. Oboje kręcą i ukrywają prawdziwe powody swoich wizyt w firmie. Paula mówi bratu, że małżeństwo Dobrzańskich przeżywa kryzys z powodu Nadii. Marek spotyka się z adwokatem. Czy Dobrzański opuści areszt?

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE