Brytyjska rodzina królewska

i

Autor: DANIEL LEAL/AFP/East News Brytyjska rodzina królewska.

Brytyjska rodzina królewska i jej tajemnice - serial w TVP2. Ile odcinków i kiedy oglądać?

2022-09-12 17:25

Brytyjska rodzina królewska i jej tajemnice to serial, który mogą obejrzeć widzowie Telewizji Polskiej. Fani rodziny królewskiej z Wielkiej Brytanii oraz ci, którzy są zainteresowani historią tego dworu, z pewnością zasiądą przed telewizorami. Ile będzie odcinków? Kiedy je oglądać? Najważniejsze informacje o produkcji znajdziecie w tym artykule.

Brytyjska rodzina królewska i jej tajemnice to serial, który wyemitowany na antenie stacji TVP2. Po śmierci królowej Elżbiety II Telewizja Polska postanowiła przybliżyć swoim widzom historię brytyjskiej rodziny królewskiej. Nie jest to jednak produkcja fabularna, a dokumentalna. Serial został doceniony przez krytyków filmowych. Dostał nawet nominację do nagrody BAFTA. Jak czytamy na stronie TVP, produkcja "pokazuje siedem dziesięcioleci, opowiada o życiu i czasach królowej Elżbiety II, najdłużej panującej monarchini i jej powiększającej się wciąż rodziny. Zawiera ekskluzywne kroniki filmowe z archiwum, wypowiedzi ekspertów, historyków i biografów, byłych pracowników i dziennikarzy".

ZOBACZ TAKŻE: Pogrzeb królowej Elżbiety 19.09.2022 - transmisja w Polsce. Gdzie oglądać w TV i ONLINE?

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057

Brytyjska rodzina królewska i jej tajemnice - liczba odcinków

Brytyjska rodzina królewska i jej tajemnice to produkcja, która przypadnie do gustu fanom krótkich seriali. Dokument składa się z czterech części. Każdy odcinek będzie podejmował inny temat dotyczący brytyjskiego rodu królewskiego. Kiedy oglądać serial?

Brytyjska rodzina królewska i jej tajemnice - kiedy oglądać?

Serial Brytyjska rodzina królewska i jej tajemnice będzie można obejrzeć w poniedziałek, 12 września i we wtorek, 13 września. Każdego dnia zostaną wyemitowane dwa odcinki. Start zaraz po zakończeniu serialu M jak miłość. Według ramówki TVP2, odcinki rozpoczną się o 21:55 i 22:40.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE