Bridgertonowie

Bridgertonowie. Lady Featherington bez kostiumu i peruki jest nie do poznania! Tak naprawdę wygląda Polly Walker

Polly Walker to brytyjska aktorka o wyjątkowym talencie i urodzie, która zdobyła serca widzów jako lady Portia Featherington w serialu "Bridgertonowie". Rudowłosa członkini londyńskiej elity kradnie show w każdej swojej scenie, ale jak naprawdę wygląda Polly Walker poza światem "Bridgertonów"? Zobaczcie w galerii, jak prezentuje się bez kostiumu i peruki.

Spis treści

 1. Kim jest Polly Walker?
 2. Polly Walker role. Gdzie jeszcze zagrała?
 3. Polly Walker, czyli lady Portia Featherington
 4. Tak naprawdę wygląda lady Portia Featherington z Bridgertonów

Kim jest Polly Walker?

Polly Walker urodziła się 19 maja 1966 roku w Anglii i dziś ma 58 lat. Początkowo chciała zostać zawodową tancerką, ale poważna kontuzja jej to uniemożliwiła. W latach 90. jej kariera aktorska nabrała rozpędu.

Dziś Polly Walker znana jest przede wszystkim z roli lady Featherington w serialu "Bridgertonowie", ale jej filmografia jest naprawdę obszerna, a aktorka ma na swoim koncie nominację do Złotego Globu za rolę w serialu "Rzym", w którym wcieliła się w Atię - siostrzenicę Juliusza Cezara i matkę Oktawii i Gajusza Oktawiusza.

Sprawdź: Bridgertonowie wracają! O kim będzie 4. sezon? Są nowe informacje

Polly Walker role. Gdzie jeszcze zagrała?

 • "Czas patriotów",
 • "Proces",
 • "Czas przemiana",
 • "Emma",
 • "Robinson Crusoe",
 • "Szepty aniołów",
 • "Starcie tytanów",
 • "Line of Duty - Wydział wewnętrzny",
 • "Pan Selfridge",
 • "Przeklęta".

Polecamy: Bridgertonowie. Zniszczyli meble podczas kręcenia sceny seksu! Czy Pen i Colin są parą poza planem?

Prywatnie Polly Walker jest szczęśliwą żoną Laurence'a Penry-Jonesa, również aktora, którego widzowie mogą kojarzyć z ról w takich produkcjach jak: "Waking the Dead" i "Saga rodu Forsyte'ów". Para pobrała się w 2008 roku i od tego czasu tworzy zgrane małżeństwo. Laurence jest ojczymem dla dwójki dzieci Polly – Giorgio i Delilah.

Polly Walker, czyli lady Portia Featherington

Polly Walker jako matka Prudence, Filippy i Penelopy z serialu "Bridgertonowie" jest kontrowersyjna i kolorowa, robi wszystko, co w jej mocy, aby przetrwać w londyńskiej socjecie i z sukcesem wydać córki za mąż.

Tak naprawdę wygląda lady Portia Featherington z Bridgertonów

Polly Walker w niczym nie przypomina swojej serialowej bohaterki. Choć odgrywa kluczową rolę w hitowym serialu Netfliksa, to na sławę i rozpoznawalność nie narzeka. Kostium i peruka robią swoje!

Nikt mnie nie rozpoznaje i na tym polega piękno tego serialu. Stworzyli postać, która w niczym nie przypomina mnie, dzięki czemu mogę chodzić do Tesco i nie zostaje rozpoznana. Ubieram się na czarno, w niczym nie przypomina to ubioru mojej postaci, ale mamy wspólne cechy; rodzina, lojalność i odwaga – wyznała aktorka w rozmowie z brytyjskim Glamour.

Zobacz także: Bridgertonowie na co dzień. Tak naprawdę wyglądają aktorzy z hitu Netfliksa!

Zobaczcie w naszej galerii zdjęć, jaka na co dzień jest Polly Walker, czyli lady Featherington z "Bridgertonów". Bez kostiumu i peruki możecie jej nie poznać!

Tak OSZPECILI Annę Dymną w serialu Netflixa "Wielka woda".