Bridgertonowie 4. sezon: kiedy premiera na Netflix? Na nowe odcinki trochę poczekamy

i

Autor: LIAM DANIEL/NETFLIX Bridgertonowie 4. sezon: kiedy premiera na Netflix? Na nowe odcinki trochę poczekamy

Serialowe powroty

“Bridgertonowie”: 4. sezon powstanie, ale są też złe wieści. O kim opowiedzą nowe odcinki?

2024-06-13 16:20

“Bridgertonowie” powrócili po raz drugi w tym toku. Druga transza odcinków zawitała wreszcie na Netflixie, a wielu fanów z pewnością pochłonęło je na jednym posiedzeniu. Teraz pozostaje więc pytanie – co dalej? O kim opowie 4. sezon? I kiedy zadebiutuje na Netflixie? Głos w sprawie zabrała showrunnerka i nie miała dobrych wieści…

“Bridgertonowie” – 4. sezon opowie o…?

W 3. sezonie “Bridgertonów”, który właśnie dobiegł końca, śledziliśmy miłosne wzloty i upadki Penelopy i Colina, co zaburzyło książkową chronologię – zgodnie z kolejnością tomów z serii autorstwa Julii Quinn, trzeci powinien być Benedict. Fani zakładają zatem, że była to jednorazowa zmiana i teraz nadszedł czas, by ten najzabawniejszy z braci stanął w blasku fleszy. Ale czy rzeczywiście tak się stanie?

Tego nie wiemy. Showrunnerka Jess Brownell milczy jak zaklęta, a Julia Quinn rzuca tylko aluzje, bez żadnych konkretów. Fani mają jednak teorię – w 2. sezonie podczas gry w Pall Mall zawarto (prawdopodobnie) wskazówkę dotyczącą kolejności głównych bohaterów. Anthony’emu przypadła bowiem wówczas bramka z numerem II, Colinowi III, zaś Benedictowi i Eloise kolejno IV i V. Teoria ta brzmi sensownie, ale podkreślamy, że jest wyłącznie teorią, a na potwierdzone informacje przyjdzie nam jeszcze poczekać.

SPRAWDŹ TEŻ: Lady Featherington jakiej nie znacie! Bez kostiumu i peruki Polly Walker wygląda zupełnie inaczej

“Bridgertonowie”, sezon 4 – kiedy premiera na Netflixie?

Teraz przejdźmy do kwestii premiery. Showrunnerka “Bridgertonów” zdradziła w wywiadzie dla The Hollywood Reporter, że prace nad scenariuszami nowych odcinków już trwają, ale ekipa wejdzie na plan dopiero latem, a potem czeka ich jeszcze wiele pracy. 4. sezon “Bridgertonów” zobaczymy więc dopiero za 2 lata, w 2026 roku.

Pracujemy nad tym, by wypuszczać kolejne sezony szybciej, ale ich nakręcenie zajmuje osiem miesięcy, potem trzeba je zmontować, a następnie zrobić dubbing w każdym języku. A pisanie również zajmuje bardzo dużo czasu, więc nasze tempo to dwa lata. Staramy się przyspieszyć, ale to mniej więcej taki zakres czasu. [za: Serialowa.pl].

“Bridgertonowie” – jak dobrze pamiętasz poprzednie sezony?

Pytanie 1 z 8
Podczas swego debiutu Daphne Bridgerton zyskała tytuł diamentu sezonu:
Bridgertonowie QUIZ: jak dobrze pamiętasz poprzednie sezony? Nie spraw zawodu Lady Whistledown!
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Listen on Spreaker.