Bracia - powstaje nowy serial w gwiazdorskiej obsadzie. Kiedy premiera?

2021-11-25 16:41 Leon Pietrzak
Bracia
Autor: Polsat/Wojciech Ostrowski

Na początku listopada 2021 r. ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu, pt. “Bracia” w reżyserii Macieja Migasa. To przewrotna historia o rodzinie, miłości, zdradzie i namiętności. W rolach głównych Frycz, Stramowski, Kościukiewicz, Królikowski i Rozbicki.

Bracia - powstaje nowy serial Polsatu. Kto wystąpi? Wystartowały zdjęcia do nowego polskiego serialu. Bohaterami są czterej bracia. Najstarszy Piotr (w tej roli Piotr Stramowski) – architekt i biznesmen, Alek (Mateusz Kościukiewicz) – psycholog-terapeuta, Wojtek (Antoni Królikowski) – kucharz-marzyciel i Adam (Nikodem Rozbicki) – szalony muzyk, który rozkochuje w sobie i porzuca wszystkie kobiety.

Bracia - o czym będzie nowy serial?

Miłość i namiętność są motorem wydarzeń, a wybory dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy (w tej roli Jan Frycz). Zdobycie kobiecego serca nigdy nie jest łatwe i każdy z tych młodych mężczyzn będzie musiał znaleźć własny klucz do serca tej jedynej. W rolach żon, przyjaciółek, kochanek zobaczymy Katarzynę Gniewkowską, Dorotę Landowską, Dominikę Kachlik, Natalię Rybicką, Annę Smołowik i Aleksandrę Grabowską.

Bracia - kiedy premira?

Zakończyły się pierwsze zdjęcia do serialu, które były realizowane w Atenach. Aktorzy powrócą na plan w lutym 2022 roku. Premiera planowana jest w jesiennej ramówce 2022.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE