Bolivar, odc. 59, 60, 61 - streszczenie. Bolivar zmieni decyzję o egzekucji księdza?

2022-08-16 10:56 Adrian Rybak
Bolivar
Autor: materiały prasowe TVP Bolivar - kolumbijski serial o słynnym przywódcy.

Bolivar to serial, który mogą oglądać widzowie TVP1. To idealna propozycja dla tych, którzy uwielbiają telenowele kostiumowe. Bolivar opowiada o losach słynnego przywódcy z Ameryki Południowej. Warto obejrzeć kolejne epizody, ponieważ będzie dużo się działo. Przeczytaj streszczenia odcinków.

Bolivar to serial, który można oglądać na antenie TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 20:35 lub 21:00. Trzy kolejne odcinki zostaną wyemitowane w dniach 16 sierpnia, 17 sierpnia i 18 sierpnia. Co się w nich wydarzy? Mamy dla was streszczenie epizodów 59, 60 i 61.

ZOBACZ TAKŻE: Bolivar - kiedy ostatni odcinek serialu? Znamy datę zakończenia

Bolivar - odcinek 59 streszczenie

Jose dowiaduje się, że Marcela zgodziła się poślubić senatora Sotomayora. Bolivarowi udaje się uwięzić wszystkich winnych napadu na kościół i zmusza sędziego do szybkiego wydania wyroku. Mieszkańcy Bogoty są podzieleni i niektórzy uważają, że Bolivar posunął się za daleko i że wyrok jest zbyt surowy. Santander i jego poplecznicy postanawiają zwołać konwencję konstytucyjną za plecami Wyzwoliciela. Marcela bywa na wieczorkach towarzyskich i przekazuje Manueli niepokojące wieści na temat nastrojów panujących w mieście. Saldarriaga jest zaniepokojony nagłym zniknięciem Berty. Nieszczęsna kobieta zaczyna tracić zmysły. Gervasio wraca z Caracas. Czeka go niemiła niespodzianka.

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055

Bolivar - odcinek 60 streszczenie

Mieszkańcy Caracas są coraz bardziej podzieleni w sprawie zbliżającej się egzekucji zabójców księdza. Manuelita próbuje przekonać Bolivara, żeby zmienił zdanie. Generał stoi przed trudnym wyborem. Gervasio stawia na swoim i odmawia współpracy z władzami Caracas. Santander i jego poplecznicy organizują konwencję konstytucyjną na prowincji, że by mieć większy wpływ na delegatów, w tym na tych, którzy popierają Bolivara. Florentino i Vargas w nieuczciwy sposób zdobywają informacje na temat sytuacji w prowincjach podlegających rządom Bogoty. Na podstawie uzyskanych informacji, Santander opracowuje nową strategię, która ma podciąć skrzydła prezydentowi. Dionisio, rozczarowany postawą swojego generała, postanawia wrócić do Wenezueli.

Bolivar - odcinek 61 streszczenie

Santander dwoi się i troi, żeby przekonać delegatów do swojej wersji konstytucji. Tymczasem Bolivar nabiera sił w Bucaramandze. Towarzyszą mu Jose, Dionisio oraz O’Leary, który jako jedyny jest uprawniony do obserwowania obrad konwencji konstytucyjnej. Urażony i bezsilny Bolivar spędza czas na wspominaniu przeszłości. Ostatecznie sprawy przybierają korzystny dla niego obrót. Manuelita nie próżnuje. Wydaje małe przyjęcie z okazji przyjazdu Fernanda Bolivara, bratanka Wyzwoliciela. Podstępnie zaprasza panią Rochę i jej znajomych. Daje znać wrogom Bolivara, że wie o ich machinacjach. Wyjawia też Fernandowi ciemne sekrety z przeszłości pani Rochy. Gervasio rozważa możliwość wyjazdu z Bogoty.

Bolivar - obsada

 • Luis Gerónimo Abreu - Simón Bolívar
 • José Ramón Barreto - Young Simón
 • Maximiliano Gómez - Child Simón
 • Rosmeri Marval - María Antonia Bolívar Palacios
 • Erick Rodríguez - Pablo Clemente Palacios
 • Adrián Makala - José Palacios
 • Irene Esser - María Teresa Rodríguez del Toro y Alaysa
 • Mauro Donetti - Feliciano Palacios de Aguirre y Ariztía-Sojo y Gil de Arratia
 • Álvaro Bayona - Carlos Palacios y Blanco
 • Juan Ángel - Bernardino del Toro Alayza
 • Nohely Arteaga - María de la Concepción Palacios y Blanco
 • Bryan Ruiz - Juan Vicente Bolívar
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE