Bohemian Rhapsody - aktorzy z filmu odtworzyli CAŁY koncert Live Aid!

2018-11-05 13:42
Bohemian Rhapsody
Autor: screen youtube.com/user/FoxMovies screen youtube.com

To naprawdę rewelacyjna wiadomość dla fanów Queen! Podczas kręcenia Bohemian Rhapsody aktorzy nagrali w całości słynny koncert zespołu. Gdzie i kiedy można go zobaczyć?

Bohemian Rhapsody, film o Queen, wszedł do polskich kin 2 listopada. Wszyscy widzowie, którzy mieli okazję już go obejrzeć, z pewnością zgodzą się, że sceny z koncertów są zdecydowanie najmocniejszą stroną tej produkcji. To jeszcze nie koniec - aktorzy wyjawili, że podczas kręcenia filmu słynny koncert z Live Aid nakręcili w całości.

Queen na Wembley - Bohemian Rhapsody znów na stadionie! Niezwykły hołd dla zespołu

Bohemian Rhapsody - aktorzy odtworzyli koncert na Live Aid

Mimo że Bohemian Rhapsody nie ominęła także krytyka, zdecydowanie przeważają głosy chwalące film o Queen. Do największych zalet produkcji można z pewnością zaliczyć genialnego Ramiego Malka w roli Freddiego oraz sceny koncertów. Momenty pokazujące, jaką energię Queen był w stanie przekazać publiczności podczas występów na żywo, są odtworzone perfekcyjnie. Największe wrażenie robi scena z najbardziej znanego koncertu Queen podczas Live Aid w 1985 roku. Mimo że występ ten trwał jedynie 20 minut, zdążył zapisać się na kartach historii jako jeden z najlepszych koncertów wszech czasów. W filmie widzimy zaledwie 3 z 6 piosenek, które Queen zagrał wówczas na Wembley. Okazuje się jednak, że aktorzy odwtorzyli ten koncert od początku do końca w całości, co Gwilym Lee (filmowy Brian May) zdradził w wywiadzie z serwisem Collider. A Rami Malek dodał:

Ta wersja została już zmontowana. Niedługo ją zobaczymy, wy też będziecie mieli okazję. Wyjdzie trochę później.

Wszystko wskazuje na to, że nagranie z całym koncertem Live Aid zostanie wydane jako bonus do wersji na DVD. Trzymamy Ramiego Malka za słowo, że ta scena ujrzy światło dzienne!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE