Bogowie egiptu

Autor: materiały prasowe

Bogowie Egiptu - KONKURS. Odpowiedz na pytanie i zgarnij nagrody!

2016-02-23 13:34

Konkurs - BOGOWIE EGIPTU. Film z Gerardem Butlerem już 26 lutego trafia do kin i z tej okazji mamy dla was konkurs, w którym można wygrać 2 zaproszenia do kina oraz 3 egzemplarze filmu Pompeje na DVD!

Konkurs - BOGOWIE EGIPTU. Film z Gerardem Butlerem już 26 lutego trafia do kin i z tej okazji mamy dla was konkurs, w którym można wygrać 2 zaproszenia do kina na przedpremierowy pokaz filmu Bogowie Egiptu (Warszawa, Multikino Ursynów) w dniu 26 lutego 2016 roku oraz 3 egzemplarze filmu Pompeje na DVD!

BOGOWIE EGIPTU - konkurs

Wygraj płytę DVD z filmem Pompeje lub zaproszenia do kina na przedpremierowy pokaz filmu Bogowie Egiptu (Warszawa, Multikino Ursynów). Wyślij ciekawą odpowiedź na pytanie:

Co byś zrobił/a, gdybyś miał/a boską moc?

Odpowiedź, preferowaną nagrodę (film DVD lub zaproszenie na pokaz) oraz swoje imię i nazwisko wyślij na adres: [email protected] w tytule wiadomości wpisując: Konkurs Bogowie Egiptu. Na odpowiedzi czekamy do 23:59 dnia 24 lutego 2015. Regulamin konkursu >>

BOGOWIE EGIPTU - film

Magia, mityczne istoty, bogowie i herosi zaludniają pałace i piramidy dorzecza Nilu. Set, bezwzględny bóg ciemności, przejmuje egipski tron. Faraon ginie, kapłani są bezsilni, a zwykli ludzie stają się niewolnikami. Tylko garstka buntowników stawia czoła uzurpatorowi, by ocalić imperium. Na ich czele staje bohaterski śmiertelnik Bek, który z pomocą boga Horusa wyrusza w zaświaty, by pokonać Seta. Tak rozpoczyna się pełna niezwykłych przygód, magii i poświęceń krucjata w obronie naszego świata.