Bistro Fiołek - Cegłów. Kuchenne rewolucje pomogły? Menu, ceny, adres restauracji

2020-09-23 15:12 AW
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

Swój lokal w centrum Cegłowa postanowił otworzyć 30-letni Konrad. Restaurację ukrytą w podwórku jednak ciężko znaleźć. Nie było tam nawet szyldu z jej nazwą. Konrad jest jednocześnie właścicielem, szefem kuchni, zaopatrzeniowcem, kelnerem, a jeśli trzeba to i sprzątaczem. Pomaga mu o dwa lata młodsza żona Katarzyna i ukochana teściowa Anna. Za smak dań odpowiada jednak Konrad. To on gotuje, smaży i dusi. Kieruje się prostą zasadą – ma być domowo, prosto i smacznie.

Bistro Fiołek - Cegłów. Kuchenne rewolucje pomogły? Menu, ceny, adres restauracji. Na kotlety schabowe i mielone, pieczenie, pierogi i zupy przychodziło tu wcześniej zaledwie kilka osób dziennie, a czasem nie było tu żywego ducha.Z dwustu złotego utargu nie sposób utrzymać restauracji. Czy Magda Gessler zamieniła mocno ukryty i rzadko odwiedzany przez gości lokal w świetnie prosperującą restaurację?

Bistro Fiołek - Cegłów. Kuchenne rewolucje pomogły? Menu, ceny, adres restauracji

Magda Gessler powróciła do Bistra Fiołek po czterech tygodniach od przeprowadzenia rewolucji. Mimo że w restauracji nie było nikogo poza Magdą, właściciel powiedział, że na co dzień nie narzeka na brak klientów. Restauratorka bardzo chwaliła wszystkie podane jej dania, mimo że wskazała na kilka niedociągnięć, potrawy bardzo jej smakowały. Na koniec poleciła wszystkim odwiedzenie Bistra Fiołek.

Wygląda na to, że udział w programie faktycznie bardzo pomógł właścicielom restauracji. W mediach społecznościowych Bistra Fiołek można znaleźć informacje, że restauracja nie może narzekać na brak klientów czy zamówień na imprezy okolicznościowe, można przeczytać także wiele pozytywnych opinii na temat miejsca. W menu z polecenia Magdy Gessler znajdują się:

  • grzanka z kozim serem - 8 zł,
  • barszcz czerwony na burakach i jagodach - 11 zł,
  • pulpety cielęco-wieprzowe - 30 zł,
  • domowe ciasta - 5 zł/porcja.

Dokładny adres restauracji to plac Anny Jagiellonki 4, 05-319 Cegłów.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE