Bill Pullman: wiek, wzrost, Instagram, filmy, żona

2019-11-04 16:02
Bill Pullman
Autor: KFP/REPORTER/East News

Bill Pullman: wiek, wzrost, Instagram, filmy, żona - te frazy na temat amerykańskiego aktora wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Billu Pullmanie? Aktor jest jedną z ikon kina lat 90. Oprócz imponującej filmografii aktor może się też pochwalić tytułem doktor honoris causa na uczelni Alfred University w stanie Nowy Jork. W 2019 Pullman zagrał w polskim filmie Ukryta gra u boku Roberta Więckiewicza.

Bill Pullman: wiek, wzrost, Instagram, filmy, żona - te zapytania na temat aktora ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Co ciekawe, Pullman, zanim podjął decyzję o zostaniu aktorem, pracował jako adiunkt na Montanta State University. Na ekranie zadebiutował dopiero w 1986 roku, mając 33 lata.

Bill Pullman: wiek

Pullman urodził się 17 grudnia 1953 w mieście Homell w stanie Nowy Jork. W 2019 roku skończy 66 lat.

Bill Pullman: wzrost

Pullman zdecydowanie należy do wysokich mężczyzn, mierzy 187 cm wzrostu.

Bill Pullman: Instagram

Pullman należy do aktorów, którzy nie dzielą się chętnie swoim życiem prywatnym - pewnie z tego powodu nie prowadzi kont w mediach społecznościowych.

Bill Pullman: żona

W 1987 roku żoną aktora została tancerka Tamara Hurwitz. Para ma troje dzieci - Lewisa, Maesę i Jacka. Najstarszy syn Pullmana także jest aktorem.

Bill Pullman: filmy

Najsłynniejsze produkcje w filmografii aktora to Dzień Niepodległości, Bezsenność w Seattle, Zagubiona autostrada, Ja cię kocham, a ty śpisz czy Kacper.

NAJNOWSZE