Big Brother 3 – będzie kolejna edycja show? Kiedy nowe odcinki?

2019-12-17 9:57
Big Brother 3
Autor: TVN

Big Brother to reality-show, w którym do domu naszpikowanego kamerami wprowadza się 16 obcych ludzi. Muszą bez jakiegokolwiek kontaktu ze światem zewnętrznym przetrwać 90 dni. Walczą o sporę pieniądze, oraz sławę w social mediach. Czy powstanie 3 edycja show TVN7? Kiedy nowe odcinki?

Big Brother to program, który wzbudza bardzo wiele emocji i kontrowersji. Uczestnicy reality-show zamykają się z własnej woli na 90 dni, całkowicie odcięci od świata. W trakcie pobytu w naszpikowanym kamerami domu, wykonują różne zadania zlecone przez Wielkiego Brata. Walczą o przetrwanie i o zwycięstwo. W finale mogą liczyć na 100 tysięcy złotych, samochód osobowych, oraz ogromną popularność. Czy powstanie 3 edycja reality-show Big Brother?

Big Brother 3 – będzie kolejna edycja show?

Po 11 latach przerwy TVN postanowił reaktywować program Big Brother. Pierwszą edycję wygrała Magda Wójcik, drugą zaś Kamil Lemieszewski. Wszyscy fani formatu zastanawiają się, czy będzie kolejna edycja show. TVN oficjalnie nie potwierdził, czy zrealizuje kolejnego Big Brothera, ale baczni fani programu mogli zaobserwować w trakcie niedzielnego programu na żywo Big Brother Arena, że słynny człowiek ninja na plecach ma napis to be continued, co oznacza w tłumaczeniu na język polski: ciąg dalszy nastąpi. Najprawdopodobniej więc, kolejna edycja programu jest już przesądzona i zostanie zrealizowana przez TVN 7.

Big Brother 3 – kiedy nowe odcinki?

Nową edycję programu Big Brother będziemy mogli oglądać jesienią 2020 roku. Castingi wystartują wiosną 2020 roku.

NAJNOWSZE