Big Brother 2019 - ile dni uczestnicy będą zamknięci w domu? Kiedy finał edycji?

2019-02-13 11:09
Agnieszka Szulim
Autor: WBF Agnieszka Szulim

Na tę edycję kultowego reality show musieliśmy czekać ponad 10 lat! Nic więc dziwnego, że zainteresowanie Big Brotherem jest obecnie aż tak duże. Za realizację show tym razem ponownie wziął się TVN, a program emitowany będzie w TVN7. Zapewne możemy więc liczyć na kilka sporych zmian. Ile czasu ma trwać najnowsza edycja Big Brothera i kiedy poznamy jej zwycięzcę?

Big Brother 2019 - ile dni ma trwać? Jak długo uczestnicy będą w domu? Kiedy finał tej edycji? Te pytania nurtują wszystkich fanów jednego z pierwszych reality show, które powstały w naszym kraju. Pierwsza edycja Big Brothera miała bardzo duży wpływ na polską popkulturę, a jej uczestnicy przez bardzo długi czas cieszyli się statusem najsłynniejszych celebrytów. Czy tak będzie również tym razem?

Big Brother 2019 - ile dni trwa?

Pierwsze trzy edycje emitowane na TVN trwały od 113 do 85 dni. Tym razem będzie podobnie, najnowsza edycja ma trwać w sumie 91 dni.

Tak duża liczba dni spędzonych w domu Wielkiego Brata przekłada się też na liczbę odcinków. TVN7 planuje godzinne odcinki programu od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00, trzy kilkuminutowe połączenia z domem Wielkiego Brata dziennie, emisję Big Brother Extra również codziennie po 23, a także odcinki specjalnie w każdą niedzielę.

Big Brother - finał. Kiedy poznamy zwycięzcę?

Program rozpocznie się 17 marca, a jego finał zaplanowany jest na niedzielę 16 czerwca. W tej edycji programu będzie łącznie 15 uczestników. Jak na razie nie jest jeszcze jasne, czy będą to 'zwykli' ludzie, którzy zgłosili się na casting, czy może do domu trafią także celebryci i znane osoby. Prowadzącą została Agnieszka Woźniak-Starak i to właśnie ona będzie m.in. prowadzić niedzielne odcinki show. Co tydzień z programu ma odpadać jeden uczestnik.

NAJNOWSZE