Big Brother 2019: Paweł Grigoriuk - nowy uczestnik podzielił fanów! Mocne komentarze!

2019-04-29 10:49
Big Brother - Paweł Grigoriuk - Eska Cinema
Autor: materiały prasowe TVN7

Paweł Grigoriuk został nowym uczestnikiem programu Big Brother 2019. Okazało się, że mężczyzna jest bardzo dobrze znany widzom TVN7 i podzielił fanów popularnego reality-show.

Big Brother 2019: Paweł Grigoriuk - nowy uczestnik podzielił fanów! Wielki Brat postanowił zaskoczyć widzów i samych uczestników reality-show. Okazuje się, że do domu w Gołkowie, gdzie realizowana jest nowa edycja programu Big Brother 2019 ma wprowadzić się Paweł Grigoriuk. Fani są podzieleni. Jedni przyjęli taką informację z entuzjazmem, drugi skrytykowali producentów show. Kim jest Paweł Grigoriuk i dlaczego wzbudził tak skrajne emocje?

Big Brother 2019: kim jest Paweł Grigoriuk?

Paweł Grigoruk ma 34 lata i jest znany jako Youtuber o nazwie pa_na_to. Jest chłopakiem Justyny Żak, która zamieszkała w domu Wielkiego Brata razem z pozostałymi mieszkańcami. Paweł przez wiele lat pracował w białostockich klubach jako barman, fotograf i menadżer.

Big Brother 2019: nowy uczestnik podzielił fanów

W internecie pojawiła się zagorzała dyskusja, dotycząca tego czy Paweł powinien faktycznie wejść do domu Wielkiego Brata. Oto najciekawsze komentarze z oficjalnego konta Big Brother na Facebooku:

Bez sensu w ogóle, to wpuścić trzeba teraz tez rodziny pozostałych uczestników. A w szczególności Tomasza chłopaka Angeliki

No i co wam to przeszkadza? Sympatyczny chłopak który potrafi się wysłowić ma pewna filozofię życia wolę oglądać takich ludzi niż pustaki typu Andzela chama Kubę i chodzący wulgaryzm Magdę Z

To trochę nie fair wobec pozostałych uczestników. Jestem bardzo na NIE !!! Tak nie powinno być. Justyna jako jedyna będzie z kimś bliskim. To niesprawiedliwe.

Już nie wiedza co wymyślić ?! Zaraz wpuszcza Kaczyńskiego i Tuska dla podgrzania atmosfery ?!

D r a m a t. Teraz by pasowało żeby Justyna za tydzień odpadła

mam nadzieje, że produkcja podczas "przeglądu" rzeczy, które Paweł wnosi do domu WB, nie wywalili mu pampersów.

Bardzo niefajnie . Inni uczestnicy mają rodziny daleko

będzie stałym uczestnikiem czy tylko na moment gongu?! tak jak Igora pies?

Żart, porażka, manipulacja, masakra.

NAJNOWSZE