Big Brother 2: wiemy gdzie będą mieszkać uczestnicy. Jakie zmiany zaszły w domu?

2019-09-13 10:14
Big Brother 2019 - Eska Cinema
Autor: Kuba Adamiak - Eska Cinema

Big Brother 2 wraca po wakacyjnej przerwie na antenę TVN 7. W domu Wielkiego Brata ma zamieszkać 16. uczestników, którzy zmierzą się o nagrodę główną. Gdzie będą mieszkać uczestnicy reality-show Big Brother 2? Jakie zmiany zaszły w domu?

Big Brother 2: wiemy gdzie będą mieszkać uczestnicy. Jakie zmiany zaszły w domu? Program Big Brother 2 możecie oglądać od przez cały tydzień o godzinie 20:00 na antenie TVN7. W tym sezonie w reality-show, obok dobrze znanych gospodarzy: Filipa Chajzera, Małgorzaty Ohme i Bartka Jędrzejczyka, pojawi się nowa prowadząca. Zmiana również dotyczy głównego wydania programu Big Brother Arena. Program został przeniesiony z niedzieli na piątkowy wieczór. O szczegółach możesz przeczytać TUTAJ. W domu Wielkiego Brata zaszły również kosmetyczne zmiany. Jakie? Gdzie będą mieszkać nowi uczestnicy?

Big Brother 2: gdzie będą mieszkać uczestnicy?

Podczas pierwszych edycji programu Big Brother, dom Wielkiego Brata znajdował się w Sękocinie Starym pod Warszawą. Następnie w czwartej i piątek edycji specjalne studio zostało wybudowane na Wrocławskich Bielanach. Gdzie będą mieszkać uczestnicy Big Brother 2? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Mieszkańcy nowego domu Wielkiego Brata będą mieszkać w miejscowości Gołków przy ulicy Przemysłowej 29. To właśnie tam jest specjalna willa naszpikowana kamerami.

Big Brother 2: jakie zmiany zaszły w domu?

Ekipa produkcyjna programu Big Brother 2 musiała odrobinę odświeżyć dom Wielkiego Brata. W nowej edycji została zlikwidowana jedna sypialnia. Oznacza to, że uczestnicy będą nocowali w koedukacyjnym pokoju. W Big Brother 2 nie zobaczymy również słynnego basenu, ponieważ producenci postanowili stworzyć tam pokój zabaw. Reszta domu, została bez zmian.

NAJNOWSZE