Biała i Strzała podbijają kosmos 3D (2010) KINO

2010-09-15 9:59
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Psy w kosmosie - a dokładniej, Suczki:-))

Film dzieje się w Rosji i jest produkcji rosyjskiej.
Okazja jest niebagatelna – dokładnie 50 lat temu, w sierpniu 1960 roku, na pokładzie prototypu statku Wostok (późniejszego pojazdu Gagarina) na orbicie znalazły się dwa psy: Biełka i Striełka.


Biała, pies cyrkowy i Strzała, kundel uliczny nie śniły nawet o podróży za granicę, a co dopiero o podboju galaktyki! Przezabawny zbieg okoliczności rzuci te dwa niezwykłe czworonogi w wir wielkiej przygody! Zanim jednak sięgną gwiazd, zaliczą odjechany i karkołomny trening dla prawdziwych kosmonautów...

Głosów udzieliły gwiazdy polskiego kina: Agnieszka Dygant i Małgorzata Kożuchowska. Po raz pierwszy swoich głosów udzielili także aktorzy najpopularniejszego polskiego kabaretu Ani Mru-Mru.

Jak zapewniają producenci film: uczy, że nawet ktoś zupełnie od nas różny, może zostać naszym najlepszym przyjacielem. Pokazuje, że razem łatwiej wyplątać się nawet z największych tarapatów i, że czasem warto oddać ostatnią kość, żeby zyskać kumpla na całe życie. Sprawdźcie w kinie:-))

Biała i Strzała podbijają kosmos / Biełka i Striełka. Zwiezdnyje sobaki (2010, Rosja, USA, 85minut)

Reżyseria: Inna Evliannikova, Svyatoslav Ushakov
Polska wersja językowa: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant, Jarosław Boberek, Tomasz Lis, Kabaret Ani Mru-Mru"I got you" Kari Kimmel

NAJNOWSZE