Będzie serial o Annie Jantar? Kto powinien ją zagrać?

2013-05-07 15:04
Ilustracja do artykułu
Autor: fot. okładka płyty

Serial o Annie Jantar - czy ma szansę powstać? Serial o innej, wielkiej, polskiej gwieździe - Annie German odniósł w Polsce ogromny sukces. Czy możemy się wkrótce spodziewać filmowej biografii Jantar? Kto powinien zagrać piosenkarkę? Dowiedz się więcej na Eska Cinema!

Serial Anna German zdobył w Polsce ogromną popularność. Odcinki oglądało ponad 6 milionów widzów!

Na fali tego sukcesu polscy producenci zastanawiają się nad możliwością nakręcenia serii o innej polskiej gwieździe - zmarłej tragicznie Annie Jantar. Czy ten projekt ma szanse?

Anna Jantar była jedną z najpopularniejszych piosenkarek lat 70-tych. Zdobyła wiele nagród i wyróżnień, współpracowała między innymi z Budką Suflera, Stanisławem Soyką i grupą Perfect. Prywatnie była żoną kompozytora Jarosława Kukulskiego i matką znanej obecnie jako piosenkarka Natalii Kukulskiej. Podobno przyjaźniła się także z Anną German.

Jej życie zakończyło się niestety szybko i tragicznie - w wieku 30 lat Anna zginęła w katastrofie lotniczej w okolicach warszawskiego Okęcia.

Historia uwielbianej Jantar to gotowy materiał na serial, który miałby szansę na podobny sukces jak produkcja o Annie German. Niestety, córka Anny, Natalia Kukulska na razie nie chce się zgodzić na fabularną biografię mamy. Czy zmieni zdanie? Wielu fanów liczy na to, że tak - i że to właśnie Natalia zgodzi się nawet zagrać główną rolę. Czy to dobry pomysł? Kto, Twoim zdaniem, powinien zagrać Annę Jantar? Czekamy w komentarzach na Wasze sugestie!

al
NAJNOWSZE