Będzie bolało

i

Autor: youtube.com/CANAL+ Polska

Będzie bolało - brutalnie prawdziwy serial o młodych lekarzach. Kiedy i gdzie oglądać?

2022-05-27 11:03

"Będzie bolało" to nowy serial medyczny z Benem Whishawem w roli głównej. Mocna i szczera opowieść opowie o zmaganiach przeciążonego i niedofinansowanego personelu, który walczy o zdrowie swoich pacjentów. Co jeszcze wiemy o produkcji? Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki?

Będzie bolało to nowa propozycja od Canal+, która opiera się na książce brytyjskiego komika Adama Kaya, który pracował jako młody lekarz na oddziale ginekologicznym. Serial w brutalny i prawdziwy sposób przedstawia realia młodych lekarzy, którzy walczą z wielogodzinnymi dyżurami, zmęczeniem i problemami swojej placówki. "Będzie bolało" to połączenie komedii i dramatu. W głównej roli zobaczymy Bena Whishawa, którego widzowie mogą kojarzyć ze "Skandalu w angielskim stylu". W obsadzie pojawił się również aktor z The Crown, Alex Jennings, a za kamerą stanął reżyser "The End of the F***ing World" - Lycy Forbes oraz Tom Kingsley.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sceny łóżkowe w filmach. Jak nagrywano 365 dni i inne popularne erotyki?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Będzie bolało - fabuła. O czym jest serial?

Adam to lekarz stażysta, który dopiero zaczyna piąć się po szpitalnej hierarchii. Jest równocześnie wystarczająco "młody" by pracować w najgorszych godzinach i wystarczająco "stary" by brać na siebie odpowiedzialność za pacjentów. Praca destrukcyjnie wpływa na jego prywatne życie, ale mimo wszystko wykazuje się profesjonalizmem i empatią. Wspólnie ze swoim personelem próbuje utrzymać placówkę w ryzach.

Sonda
Lubisz oglądać medyczne seriale?

Będzie bolało - kiedy nowe odcinki?

Pierwszy odcinek serialu pojawi się w piątek 27 maja o 21:00 na CANAL+ Premium. Premiera pojawi się również tego samego dnia w serwisie Canal+ Online. Kolejne epizody będą emitowane co tydzień o tej samej godzinie. Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem.