Barwy szczęścia, odc. 2424, 2425, 2426, 2427, 2428 - streszczenia. Witek rzuci się na Dawida

2021-04-08 16:34 AR
Barwy szczęścia
Autor: Materiały prasowe TVP

Barwy szczęścia to obok M jak miłość najchętniej oglądany serial w Telewizji Polskiej. Polacy od wielu lat z wypiekami na twarzy przyglądają się losom swoich ulubionych bohaterów. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku ciekawych sytuacji, które będą miały wpływ na dalsze wydarzenia. Co się stanie? Odpowiedzi w streszczeniach.

Barwy szczęścia wciąż przyciągają wielu widzów przed telewizory. Pomimo wielu lat od premiery scenarzyści wciąż mają wiele pomysłów na ciekawe wątki. Pojawiają się nowi bohaterowie, a u tych starych dochodzi do niespodziewanych zwrotów akcji. Nadchodzące odcinki szczególnie zainteresują fanów wątku Michaliny, Witka i Dawida. Między młodymi mężczyznami dojdzie do starcia. To jednak nie wszystko. Sadowski pojedzie do ważnego klienta i będzie musiał zmierzyć się z pewnymi trudnościami. O szczegółach można przeczytać niżej.

Barwy szczęścia - odc. 2424, poniedziałek 12.04.2021

Michalina opowiada o swoich problemach Zuzi i wyznaje, że Witek odmówił, gdy chciała przeżyć z nim swój pierwszy raz. Później nastolatka zaprasza do domu Dawida – gotowa wymienić Złotego na „epszy model. Zazdrosny Witek rzuca się na konkurenta z pięściami. Stefan i Tolek zdradzają Irence, że ich podróż do Norwegii okazała się porażką – Waleria nie ma zamiaru wracać do Polski, a gdy przyszło co do czego, Ida nie miała odwagi wypowiedzieć gościny teściowej. Poza tym w związku z rychłą wyprowadzką z Grand Szaletu, Koszyk i jego ukochana proszą Górkę, by przygarnął ich pod swój dach. Małgorzata wciąż niepokoi się zachowaniem męża – zwłaszcza, gdy Jerzy wmawia jej, że umówił się z inwestorem, choć jest niedziela. A Marczak jedzie na kolejne spotkanie z Igą.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Barwy szczęścia - odc. 2425, wtorek 13.04.2021

Marek i Olga zgadzają się, aby Witek i Michalina zamieszkali razem, co wzbudza ogromną radość nastolatków, ale też obawy rodziców. Poza tym Złoty nadal pomaga Niedzielskiej w modernizacji szkolnej sieci komputerowej. Stefan przestrzega Łukasza przed negatywnymi konsekwencjami związku na odległość, podając przykład swojego małżeństwa z Walerią. W pracy Sadowski jedzie do wyjątkowo ważnego klienta – biznesmena Piotra Łąki i na miejscu musi zmierzyć się z kolejnymi trudnościami. Plan zatrudnienia Gawrona przez Jezierską jako wedding plannera nie ma szans się powieść, ponieważ Sławka trafia w internecie na teledysk Ricardo. Zawiedziona Żabcia chce to zrekompensować ukochanemu i zaprasza go na kąpiel do wilii pracodawców. A kiedy Jezierscy wracają do domu wcześniej, zastają Ryśka w swojej łazience.

Barwy szczęścia - odc. 2426, środa 14.04.2021

Jerzy wciąż zdaje się nie zauważać żony i całe dnie spędza poza domem. Zrozpaczona Małgorzata wyznaje w końcu Malwinie, że podejrzewa męża o romans. W kancelarii Natalii zjawia się pierwsza klientka po bezpłatną poradę prawną: Halina Kałuża. Kobieta jest tak zestresowana, że nie potrafi opowiedzieć, czego konkretnie dotyczy jej problem. Sławka od rana zadręcza Patryka telefonami w sprawie organizacji ślubu, co budzi irytację Agaty. Pyrka ma dość ciągłych ingerencji Jezierskiej i wymusza na narzeczonym przeprowadzenie poważnej rozmowy z matką. Z kolei Dominika dostaje tajemniczą wiadomość z nieznanego numeru – nadawca przesyła jej wyznanie miłości, a całość przypomina pożegnalny list samobójcy.

Barwy szczęścia - odc. 2427, czwartek 15.04.2021

Jerzy rozstaje się z Igą – po nocy, którą oboje spędzili w domku poza miastem i jedzie do domu, gdzie czeka Małgorzata, pewna jego zdrady. Marczkowa żąda od męża wyjaśnień. Stawicki robi Dominice awanturę – wściekły po tym, jak nagle zasypała go w środku nocy SMS-ami. Dziewczyna domyśla się w końcu, że pisała do niewłaściwego „eks” i postanawia skontaktować się z Sebastianem. Aby podreperować domowy budżet Hubert stara się o dodatkową pracę u Piotra Łąki – właściciela firmy sprzedającej suplementy i kroplówki witaminowe.

Barwy szczęścia - odc. 2428, piątek 16.04.2021

Józek chce sprawić Gabrysi niespodziankę i bez zapowiedzi przyjeżdża na jeden dzień do Polski. Niestety, Niedzielska musi zająć się w tym dniu wizytacją z kuratorium, którą zarządzono po kłamliwym donosie. Darek wyznaje Józkowi, że wciąż nie może się przełamać, by skontaktować się z Władkiem. Borys i Aldona są o krok od kupienia nowego domu. Basia zauważa, że Grzelakowa wcale nie jest z tego powodu szczęśliwa. Natalia spotyka się z prawnikiem firmy Fashion & Life, Milewskim. Adwokat okazuje jej pozazawodowe zainteresowanie.

NAJNOWSZE