Barwy szczęścia odcinki 2128-2132 streszczenie. Władek dostaje wezwanie do prokuratury. Czy straci zadłużoną uczelnię?

2019-10-31 13:21
Barwy szczęścia odcinki 2128-2132 streszczenie. Władek dostaje wezwanie do prokuratury. Czy straci zadłużoną uczelnię?
Autor: Materiały TVP Barwy szczęścia odcinki 2128-2132 streszczenie. Władek dostaje wezwanie do prokuratury. Czy straci zadłużoną uczelnię?

Józek i Urszula namawiają Julitę, na samotny spacer. Są wycieńczeni ciężką nową z noworodkiem. Bożena i Kasia mają kłopot z Tomczykami, którzy zostawili w hotelu pokojowym synka Makarego. Władek dostaje wezwanie do prokuratury. Martwi się, że straci zadłużoną uczelnię.

Barwy szczęścia odcinki 2128-2132 streszczenie. Serial Barwy szczęścia możecie oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10 na antenie TVP 2. Produkcja dostępna jest również online na platformie vod.tvp.pl. Remek przyprowadza na konsulację do Hermana swoją panią profesor Arletę Banach. Okazuje się, że to pretekst do spotkania Reginy z pianistką. Bożena i Kasia mają kłopot z Tomczykami. Goście hotelowi zostaliwi na noc swojego syna samego w pokoju. Klara cieszy się, że wróciła do domu i bliskich. Mecenas Paszkowska uważa, że powinna walczyć o odszkodowanie za zatrzymanie jej w Stanach. 

Barwy szczęścia odcinek 2128: STRESZCZENIE

Za Józkiem i Urszulą ciężka noc z noworodkiem. Namawiają Julitę, żeby wygrała się na samotny spacer. Dziewczyna w parku uświadamia sobie, że nie wzięła ze sobą telefonu i... zaczyna panikować. Remek przyprowadza na konsultację do Hermana Arletę Banach - swoją panią profesor. Okazuje się, że to tylko pretekst, aby Regina mogła spotkać się z pianistką. Obydwoje namawiają Czaplę, by wróciła do grania.

Barwy szczęścia odcinek 2129: STRESZCZENIE

Bożena i Kasia mają problem z Tomczykami. Goście hotelowi zostawili na noc swojego syna samego w pokoju. Górka ostrzega Stańską, że w okolicy hotelu kręci się jakiś podejrzany mężczyzna. Darek szuka sponsora Spartan. Józek i pozostali zawodnicy wierzą, że to pomoże klubowi. Władek dostaje wezwanie do prokuratury. Obawia się, że może stracić uczelnię, którą zadłużył Bednarek. Franek nie może jechać z Reginą na obiad do Arlety.

Barwy szczęścia odcinek 2130: STRESZCZENIE

Cała rodzina Pytków żyje oczekiwaniem na powrót Klary. Zjawia się Marek, który szuka Iwony. Kobieta bez słowa wyjaśnienia wyprowadziła się od niego z mieszkania. W dniu występu w talent show Paulinka odwiedza swoją mamę w szpitalu. Dziewczyna prawie rezygnuje z występu w konkursie. Bożena i Bruno jadą z młodą wokalistką do telewizji. Tuż przed wejściem na scenę, wyniosła rywalka podkopuje ego Pauliny.

Barwy szczęścia odcinek 2131: STRESZCZENIE

Klara cieszy się, że wreszcie wróciła do domu i do bliskich. Mecenas Paszkowska namawia kobietę, żeby walczyła o odszkodowanie, za niesłuszne zatrzymanie jej w USA. Kniewski namawia Pyrkę, żeby napisała książkę o tym, co ją spotkało. Paulinka i Ksawery jeżdżą na rowerach, w trakcie wyścigu dziewczynka przewraca się i rani sobie nogę.

Barwy szczęścia odcinek 2132: STRESZCZENIE

Łukasz nie może przestać myśleć o córce i chciałbym zaangażować się w wychowanie Paulinki. Iza przekazuje Bożenie dobre wieści. Nowotwór u kobiety zaczął reagować na leczenie i nie ma przerzutów. Trwają castingi do programu Ex-Ex. Hubert, Mariola i Justin wybierają uczestników show wśród wielu chętnych. Kanadyjczyk traci dobry nastrój, gdy do komisji dołącza... Ernest. Na dodatek okazuje się, że Patryk nic nie wiedział o dzisiejszym castingu.

NAJNOWSZE