Barwy szczęścia odc. 3231. Dramat w redakcji! W trakcie kłótni, Błażej mdleje i trafia do szpitala

2025-10-06 14:03

Przed nami świeża dawka emocji w „Barwach szczęścia”! W nadchodzących odcinkach nie zabraknie dramatów, niespodziewanych zwrotów akcji i decyzji, które zmienią losy bohaterów. Zajrzyj do streszczenia epizodu 3231, który zostanie wyemitowany 9 października w TVP2.

O czym jest serial "Barwy szczęścia"?

Serial „Barwy szczęścia” to więcej niż tylko obyczajowa telenowela. To lustro polskiego społeczeństwa, które porusza trudne tematy – od konfliktów rodzinnych po kwestie tolerancji i przemocy. Akcja serialu, osadzona na warszawskiej ulicy Zacisznej i osiedlu „Pod Sosnami”, pozwala widzom utożsamić się z bohaterami, przeżywając ich radości, smutki i dramaty. W tym sezonie, stacja przygotowała prawdziwą ucztę! Fani mogą być pewni, że nie zabraknie niespodzianek i zwrotów akcji, które zapewnią niezapomniane wrażenia. Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o 20:05 na TVP2

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Quiz. Dopasuj aktora do roli w "Barwach Szczęścia". Kogo gra Katarzyna Glinka?

Aktorzy, którzy stracili na wadze. Zmienili się nie do poznania | To się kręci

BARWY SZCZĘŚCIA - ODC. 3231 - czwartek, 9 października

Pocałunek Romea na krótko uszczęśliwia Ewę. Szybko dochodzi ona do wniosku, że ze względu na Ewelinę nie mogą być razem, co prowadzi do kolejnej ostrej kłótni między przyjaciółkami. Tymczasem w redakcji, podczas sprzeczki Kornela z Modrzyckim, Błażej nagle źle się czuje i z objawami udaru trafia do szpitala. Próba awaryjnego ściągnięcia Łukasza z urlopu przez Jezierskiego kończy się odkryciem, że Sadowski okłamał wszystkich przed wyjazdem. Z kolei Herman przyjmuje propozycję Reginy i postanawia poprowadzić własną firmę, a Darek od razu planuje nawiązać z nim współpracę dotyczącą opieki nad kontuzjowanymi zawodnikami.