Barwy szczęścia odcinki 2103-2107

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odcinki 2103-2107

Barwy szczęścia, odc. 2717, 2718, 2719, 2720, 2721 - streszczenia. Laura zniszczy życie Klary?

2022-12-15 13:13

Barwy szczęścia to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o 20:10 można zobaczyć nowe odcinki. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku kluczowych sytuacji. Jakie losy czekają bohaterów serialu. Sprawdź w streszczeniach, które znajdują się niżej.

Barwy szczęścia to obok M jak miłość najpopularniejszy polski serial. Choć trwa już wiele lat, widzowie nadal chętnie zasiadają przed telewizorami aby śledzić losy bohaterów. W następnych odcinkach będzie wiele się działo. Przeczytaj co się wydarzy w odcinkach emitowanych 19-23.12.2022.

Polskie seriale, których nie musimy się wstydzić. TOP10 tytułów, które podbiły zachodni rynek

Barwy szczęścia - odcinek 2717. Poniedziałek 19.12.2022

Agata ma dla swojego zespołu nowe wyzwanie, bo sprzedaż jednego z ich produktów jest poniżej oczekiwań firmy. Po pracy dziewczyna kolejny raz spotyka się z Justinem, którego zaprasza na urodziny sekretarki Dagmary. Klara obawia się, jak kłamstwa rozsiewane przez Laurę wpłyną na życie jej i całej rodziny, a zwłaszcza Marysi. Pisarka zwraca się o pomoc do mecenas Paszkowskiej, ale na Modrzyckim rozmowa z prawniczką nie robi wrażenia i dziennikarz wcale nie zamierza wycofać się ze swoich oskarżeń nawet po interwencji Huberta. Marcin przesłuchuje Rafała, a ten na nowo robi wszystko, by zaszkodzić Brunowi. Bożena, mimo aresztowania bandyty, wciąż czuje niepokój i namawia męża, by na jakiś czas wyjechali. Tymczasem Karolina jest gotowa odejść z hotelu, ale Stańscy zatrzymują ją, dziękując za pomoc w sprawie Zaborskiego. Wyznają przy tym, że w pełni odzyskała ich zaufanie.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Barwy szczęścia - odcinek 2718. Wtorek 20.12.2022

Kacper przechodzi test na torze kartingowym i razem z Krysiakiem zostaje jednym z dwóch kierowców budowanego na uczelni bolidu, co cieszy Jerzego, ale martwi Malwinę, która niepokoi się o jego bezpieczeństwo. Justin musi się wytłumaczyć przed Brunem, który ma wątpliwości, czy powinien powierzyć mu zarządzanie hotelem w czasie swojego urlopu. Z kolei Modrzycki próbuje namówić Stańskiego na występ w jego programie, a gdy biznesmen odmawia, na nowo bierze go na cel, informując internautów o jego przyjaźni z Sadowskim i podważając tym samym wiarygodność "Szoku". O poranku Agata budzi się u boku Justina, w hotelu Stańskich. Obydwoje zdają sobie sprawę, że z poprzedniego wieczoru właściwie nic nie pamiętają. A gdy w hotelu zauważa ich Oliwka, nie wygląda na zachwyconą. Pyrka ma poza tym problemy w pracy, bo po imprezie opuszcza ważne zebranie.

Barwy szczęścia - odcinek 2719. Środa 21.12.2022

Oliwka wspomina Madzi, że Agata spędziła noc z Justinem, a jej przyjaciółka donosi o tym Patrykowi, który robi koledze ostre wymówki i zapowiada, że odtąd ma się trzymać od jego byłej narzeczonej z daleka. Natalia ściera się z Klemensem, reprezentując Rymana podczas sprawy rozwodowej. Ponosi bolesną porażkę, bo nie jest w stanie zapanować w sądzie nad swoim "wybuchowym" klientem. Tolek próbuje zorganizować dla Irenki jej wymarzony ślub, ale jego pomysły wcale nie przypadają ukochanej do gustu. Narzeczona seniora martwi się, bo jej syn Waldek po sześciu latach wciąż nie chce nawiązać z nią kontaktu i odsyła zaproszenie na ślub.

Barwy szczęścia - odcinek 2720. Czwartek 20.12.2022

Patryk nadal ma pretensje do Justina i jest gotów nawet się wyprowadzić. Poza tym decyduje się w końcu na szczerą rozmowę z Agatą i uświadamia sobie, jak bardzo się ona zmieniła od chwili ich rozstania. Później z Pyrką kontaktuje się Skotnicki, który pomaga przyjaciółce wymyślić nową kampanię reklamową. Klemens nawiązuje kontakt z Michaliną, prosząc dziewczynę, by znów zeznawała przeciwko Rymanowi, tym razem na jego sprawie rozwodowej. Olga jest jednak przeciwna udziałowi córki w tej sprawie. Ryman po kolejnych wspólnych zdjęciach na nowo zaczyna dziewczynie grozić. Tolek, w tajemnicy przed Ireną, próbuje porozmawiać z jej synem Waldemarem. Tymczasem jego narzeczona opowiada o swoim konflikcie z synem Basi, całą winą za problemy z Waldkiem obarczając synową.

Barwy szczęścia - odcinek 2721. Piątek 21.12.2022

Olga kontaktuje się z Natalią, donosząc prawniczce o groźbach ze strony Rymana. Zwoleńska na nowo zaczyna żałować, że w ogóle zgodziła się reprezentować reżysera. Agata odnosi w pracy sukces, dzięki strategii, którą wymyśliła razem z Justinem. Spędza ze Skotnickim kolejne popołudnie, tym razem w klubie fitness. Zaskakuje ich Sławka. Jola próbuje poprawić humor Irence oraz Basi, czując, że przyjaciółki wcale nie cieszą się na myśl o wieczorze panieńskim. Tymczasem Tolek odnajduje w końcu syna narzeczonej i wyznaje Waldkowi, jak bardzo Irena pragnie zobaczyć go na ślubie.