Barwy szczęścia, odc. 2712, 2713, 2714, 2715, 2716 - streszczenia. Klara odzyskuje skradzione pieniądze

2022-12-08 12:40 Adrian Rybak
Barwy szczęścia odcinki 2103-2107
Autor: Artrama Barwy szczęścia odcinki 2103-2107

Barwy szczęścia to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o 20:00 można zobaczyć nowe odcinki. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku kluczowych sytuacji. Jakie losy czekają bohaterów serialu. Sprawdź w streszczeniach, które znajdują się niżej.

Barwy szczęścia to obok M jak miłość najpopularniejszy polski serial. Choć trwa już wiele lat, widzowie nadal chętnie zasiadają przed telewizorami aby śledzić losy bohaterów. W następnych odcinkach będzie wiele się działo. Przeczytaj co się wydarzy w odcinkach emitowanych 12-15.12.2022.

Polskie seriale, których nie musimy się wstydzić. TOP10 tytułów, które podbiły zachodni rynek

Barwy szczęścia - odcinek 2712. Poniedziałek 12.12.2022

Hubert i Kama odwiedzają młodą matkę, której pomogli podczas porodu i wspólnie wybierają dla jej córeczki drugie imię: Klara. W domu Pyrków zjawia się nagle Laura, która zwraca Klarze ukradzione wcześniej pieniądze. Ma nadzieję, że dostanie wyrok w zawieszeniu. Przy okazji dziewczyna żąda jednak także stu tysięcy złotych - za opowiedzenie historii, dzięki której pisarka stworzyła bestseller. Kasia odwiedza w szpitalu Igora i szczerze wyznaje, że nie chce wracać do tematu uczuć, jakie do niej żywi. Wyraźnie go tym rozczarowuje. Z kolei Łukasz zwołuje w redakcji specjalne zebranie, na którym wyjaśnia kolegom, jakie są kulisy odejścia z pracy Weroniki oraz Modrzyckiego. Gdy o ostatnich wydarzeniach dowiaduje się Wangel, jest naprawdę zaniepokojony zastanawiając się, jak afera z pocałunkiem i szantażem wpłynie na psychikę jego córki. Kajtek wraca nagle do Polski i prosi Justina, by zostawił Lilly w spokoju, a później dziękuje Oliwce za to, jak wiele dała mu w trakcie ich związku i zapewnia, że zawsze może na niego liczyć, nawet jeśli nie są już parą.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Barwy szczęścia - odcinek 2713. Wtorek 13.12.2022

Sabina wraca z Singapuru i zagląda do Oliwki, zapewniając niedoszłą synową, że zawsze może liczyć na jej przyjaźń i pomoc. Poruszona Zbrowska o swoich problemach opowiada Kępskiemu, który odwiedza ją w pracy. Tymczasem Kajtek umawia się z Lilly i wyznaje byłej ukochanej, że jednak nie mogą być razem, a dziewczyna próbuje później ukoić złamane serce w ramionach Justina. Redakcja "Szoku" bierze udział w biegu, podczas gdy Wangel wciąż szuka Weroniki, pełen obaw, że jego córka przez problemy w pracy mogła nawet targnąć się na swoje życie. Na starcie pojawia się także Modrzycki, gotów do rywalizacji z niedawnymi kolegami. Klara spotyka się z mecenas Paszkowską w sprawie szokujących roszczeń Laury, bowiem Jarecki odmawia jej pomocy. Wydawca uznaje, że pisarka popełniła błąd, bo powinna podpisać z dziewczyną umowę jeszcze zanim książka powstała.

Barwy szczęścia - odcinek 2714. Środa 14.12.2022

Modrzycki wykorzystuje bójkę z Łukaszem do tego, by wypromować swój nowy kanał w internecie. Sadowski wyznaje Alicji, że jest gotów zniżyć się do metod byłego kolegi i wypowiedzieć dziennikarzowi prawdziwą wojnę. Tymczasem coraz bardziej zaniepokojony Wangel, nadal szuka Weroniki. Gdy spotyka przypadkiem Modrzyckiego o mało nie rzuca się na niego z pięściami. Poruszony redaktor w końcu sam rusza śladem koleżanki. Klara jedzie na spotkanie z Laurą oraz Paszkowską, gotowa podpisać ugodę, ale w kancelarii zjawia się także Leon. Przedstawia się jako "partner" Laury i uparcie żąda w jej imieniu stu tysięcy złotych. Bruno zatrudnia w hotelu nowego informatyka, który szybko odkrywa, że dane z monitoringu "wyciekają"do kogoś spoza hotelu. Stański donosi o tym Kodurowi podejrzewając, że stoi za tym Zaborski.

Barwy szczęścia - odcinek 2715. Czwartek 15.12.2022

Stańscy niecierpliwią się, że śledztwo w sprawie Zaborskiego utknęło w miejscu i policja jest bezradna. Podkomisarz Kodur wyznaje jednak Brunowi, że ma pewien plan. Tymczasem mały Dobromir syn Karoliny i Rafała trafia nagle do szpitala z urazem głowy. Lilly zaprasza Justina na śniadanie i przeprasza za swoje zachowanie ostatniej nocy, gdy nagle go pocałowała. Resztę poranka chłopak spędza za to z Agatą i oboje świetnie się razem bawią. Wangel próbuje namówić córkę na wspólną psychoterapię, gdy tylko Weronika odzyskuje w szpitalu przytomność. Dziewczynę odwiedza także Modrzycki, tym razem szczerze przepraszając za intrygi, których padła ofiarą. Jest także Sadowski, który próbuje przekonać młodą dziennikarkę, by wróciła do pracy.

Barwy szczęścia - odcinek 2716. Piątek 16.12.2022

Bożena wspiera w szpitalu roztrzęsioną Karolinę, która cały czas udaje na prośbę policji że jej synek walczy o życie, by zwabić na miejsce Rafała. Kacper wygrywa razem z Hanią konkurs na uczelni i wchodzi do zespołu, który ma zbudować bolid wyścigowy na studenckie zawody. Niestety razem z Krysiakiem, który wciąż jest jego wrogiem. Klara udziela w radiu wywiadu na żywo, podczas którego dziennikarka oskarża ją o to, że jej książka przyczyniła się do samobójstwa młodej kobiety. Pisarka przerywa w końcu audycję i ucieka ze studia. Laura, która jestza tę plotkę odpowiedzialna, kolejny raz atakuje Pyrkę, tym razem wspierana także przez Modrzyckiego.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE