Barwy szczęścia

i

Autor: tvp.pl

Barwy szczęścia, odc. 2629, 2630, 2631, 2632, 2633 - streszczenie. Małgorzata rozpoczyna walkę z rakiem

2022-05-06 16:23

Barwy szczęścia to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Zwykle nowe odcinki można oglądać na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku, jednak tym razem we wtorek nie będzie emisji z powodu Święta Konstytucji. W nadchodzących epizodach dojdzie do kilku kluczowych sytuacji. Jakie losy czekają bohaterów serialu. Sprawdź w streszczeniach, które znajdują się niżej.

Odcinki 2629, 2630, 2631, 2632 oraz 2633 serialu Barwy szczęścia będzie można obejrzeć od poniedziałku 9 maja do piątku 13 maja 2022 w TVP2. Obok M jak miłość to najpopularniejszy polski serial. Choć trwa już wiele lat, widzowie nadal chętnie zasiadają przed telewizorami aby śledzić losy bohaterów. W następnych odcinkach będzie wiele się działo. Sprawdź, jakie losy czekają bohaterów tej produkcji.

ZOBACZ TAKŻE: Oto najdłuższe POLSKIE seriale. Czy "Klan" faktycznie jest rekordzistą?

Barwy szczęścia - odcinek 2629

Małgorzata idzie do szpitala, wspierana przez całą rodzinę. Emilka podsłuchawszy rozmowę o nowotworze zamartwia się o babcię. Kajtek wybiera się z Oliwką na lodowisko, o czym dzięki mediom społecznościowym dowiaduje się Lilly. Bożena, by odnaleźć syna, zwraca się o pomoc do jasnowidza Krzysztofa Czajkowskiego - choć jej mąż wcale tego nie popiera. Podkomisarz Kodur kolejny raz przesłuchuje w sprawie porwania Karolinę.

ESKA XD #043 - MUZYCZNE SHOW, POJAZDY WOJSKOWE, SERIALE, DUET Z ROSJI

Barwy szczęścia - odcinek 2630

Basia odwiedza grób męża i na cmentarzu spotyka przypadkiem Chowańskiego. Po powrocie do domu odbiera telefon od Adama i Johna. Kajtek odnajduje Lilly i wyznaje dziewczynie, że nie jest w stanie o niej zapomnieć i żyć jak dawniej. Oliwka zauważa w końcu jego dziwne zachowanie i zaczyna podejrzewać, że ukochany ją okłamuje. Małgorzata żegna się z Jerzym przed operacją i daje mężowi listę spraw, których nie zdążyła załatwić przed pójściem do szpitala, cały czas obawiając się najgorszego.

Barwy szczęścia - odcinek 2631

Basia opowiada Aldonie o telefonie od Adama i propozycji wyjazdu. Chowański po ostatniej rozmowie z seniorką postanawia naprawić swoje relacje z Ewą i prosi o pomoc Alicję. Patryk kolejny raz odwiedza Oliwkę w pracy, a Zbrowska dzięki rozmowie z kolegą zyskuje pewność, że Kajtek coś przed nią ukrywa. Tymczasem Cieślak spotyka się z Darkiem i wyznaje przyjacielowi, jak bardzo jest rozdarty między miłością do Lilly oraz do Oliwki. Amelia występuje w końcu w telewizyjnym show, śpiewając tylko i wyłącznie dla Tadzia.

Barwy szczęścia - odcinek 2632

Podkomisarz Kodur przesłuchuje w końcu Adę, ale ta twierdzi, że nie ma nic wspólnego z porwaniem Tadzia. Pechowo dla dziewczyny, policja znajduje w jej ubraniu smoczek. Oliwka wciąż czuje, że Kajtek się od niej oddala i coraz bardziej się tym niepokoi. Tymczasem Cieślak kolejny raz próbuje zakończyć romans z Lilly. Chowański na nowo spotyka się z Alicją gotów walczyć o powrót do życia Ewy. A później rozmawia o swoich problemach z pasierbicą Basi, prosząc seniorkę o radę.

Barwy szczęścia - odcinek 2633

Darek nakłania Kajtka, by przyznał się Oliwce do zdrady. A Cieślak postanawia po raz ostatni spotkać się z Lilly, nieświadomy, że Zbrowska go śledzi. Kodur informuje Bruna o aresztowaniu Ady i robi wszystko, by zmusić dziewczynę do wydania jej wspólnika i odzyskania syna Stańskich. Michalina wciąż kursuje między Warszawą i Poznaniem, gdzie występuje w teatrze, a do tego wygrywa casting i dostaje rolę w serialu. Produkcja jest jednak kręcona na drugim końcu Polski, co zdecydowanie nie podoba się Witkowi.