Barwy szczęścia, odc. 2629, 2630, 2631, 2632, 2633 - streszczenie. Małgorzata rozpoczyna walkę z rakiem

2022-05-06 16:23 Adrian Rybak
Barwy szczęścia
Autor: tvp.pl

Barwy szczęścia to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Zwykle nowe odcinki można oglądać na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku, jednak tym razem we wtorek nie będzie emisji z powodu Święta Konstytucji. W nadchodzących epizodach dojdzie do kilku kluczowych sytuacji. Jakie losy czekają bohaterów serialu. Sprawdź w streszczeniach, które znajdują się niżej.

Odcinki 2629, 2630, 2631, 2632 oraz 2633 serialu Barwy szczęścia będzie można obejrzeć od poniedziałku 9 maja do piątku 13 maja 2022 w TVP2. Obok M jak miłość to najpopularniejszy polski serial. Choć trwa już wiele lat, widzowie nadal chętnie zasiadają przed telewizorami aby śledzić losy bohaterów. W następnych odcinkach będzie wiele się działo. Sprawdź, jakie losy czekają bohaterów tej produkcji.

ZOBACZ TAKŻE: Oto najdłuższe POLSKIE seriale. Czy "Klan" faktycznie jest rekordzistą?

Barwy szczęścia - odcinek 2629

Małgorzata idzie do szpitala, wspierana przez całą rodzinę. Emilka podsłuchawszy rozmowę o nowotworze zamartwia się o babcię. Kajtek wybiera się z Oliwką na lodowisko, o czym dzięki mediom społecznościowym dowiaduje się Lilly. Bożena, by odnaleźć syna, zwraca się o pomoc do jasnowidza Krzysztofa Czajkowskiego - choć jej mąż wcale tego nie popiera. Podkomisarz Kodur kolejny raz przesłuchuje w sprawie porwania Karolinę.

ESKA XD #043 - MUZYCZNE SHOW, POJAZDY WOJSKOWE, SERIALE, DUET Z ROSJI

Barwy szczęścia - odcinek 2630

Basia odwiedza grób męża i na cmentarzu spotyka przypadkiem Chowańskiego. Po powrocie do domu odbiera telefon od Adama i Johna. Kajtek odnajduje Lilly i wyznaje dziewczynie, że nie jest w stanie o niej zapomnieć i żyć jak dawniej. Oliwka zauważa w końcu jego dziwne zachowanie i zaczyna podejrzewać, że ukochany ją okłamuje. Małgorzata żegna się z Jerzym przed operacją i daje mężowi listę spraw, których nie zdążyła załatwić przed pójściem do szpitala, cały czas obawiając się najgorszego.

Barwy szczęścia - odcinek 2631

Basia opowiada Aldonie o telefonie od Adama i propozycji wyjazdu. Chowański po ostatniej rozmowie z seniorką postanawia naprawić swoje relacje z Ewą i prosi o pomoc Alicję. Patryk kolejny raz odwiedza Oliwkę w pracy, a Zbrowska dzięki rozmowie z kolegą zyskuje pewność, że Kajtek coś przed nią ukrywa. Tymczasem Cieślak spotyka się z Darkiem i wyznaje przyjacielowi, jak bardzo jest rozdarty między miłością do Lilly oraz do Oliwki. Amelia występuje w końcu w telewizyjnym show, śpiewając tylko i wyłącznie dla Tadzia.

Barwy szczęścia - odcinek 2632

Podkomisarz Kodur przesłuchuje w końcu Adę, ale ta twierdzi, że nie ma nic wspólnego z porwaniem Tadzia. Pechowo dla dziewczyny, policja znajduje w jej ubraniu smoczek. Oliwka wciąż czuje, że Kajtek się od niej oddala i coraz bardziej się tym niepokoi. Tymczasem Cieślak kolejny raz próbuje zakończyć romans z Lilly. Chowański na nowo spotyka się z Alicją gotów walczyć o powrót do życia Ewy. A później rozmawia o swoich problemach z pasierbicą Basi, prosząc seniorkę o radę.

Barwy szczęścia - odcinek 2633

Darek nakłania Kajtka, by przyznał się Oliwce do zdrady. A Cieślak postanawia po raz ostatni spotkać się z Lilly, nieświadomy, że Zbrowska go śledzi. Kodur informuje Bruna o aresztowaniu Ady i robi wszystko, by zmusić dziewczynę do wydania jej wspólnika i odzyskania syna Stańskich. Michalina wciąż kursuje między Warszawą i Poznaniem, gdzie występuje w teatrze, a do tego wygrywa casting i dostaje rolę w serialu. Produkcja jest jednak kręcona na drugim końcu Polski, co zdecydowanie nie podoba się Witkowi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE