Barwy szczęścia, odc. 2625, 2626, 2627, 2628 - streszczenie. Poszukiwania Tadzia. Kto porwał chłopca?

2022-04-29 10:23 Adrian Rybak
Barwy szczęścia
Autor: tvp.pl

Barwy szczęścia to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Zwykle nowe odcinki można oglądać na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku, jednak tym razem we wtorek nie będzie emisji z powodu Święta Konstytucji. W nadchodzących epizodach dojdzie do kilku kluczowych sytuacji. Jakie losy czekają bohaterów serialu. Sprawdź w streszczeniach, które znajdują się niżej.

Odcinki 2625, 2626, 2627 oraz 2628 serialu Barwy szczęścia będzie można obejrzeć w poniedziałek 2 maja oraz od środy 4 maja do piątku 6 maja 2022 w TVP2. Obok M jak miłość to najpopularniejszy polski serial. Choć trwa już wiele lat, widzowie nadal chętnie zasiadają przed telewizorami aby śledzić losy bohaterów. W następnych odcinkach będzie wiele się działo. Sprawdź, jakie losy czekają bohaterów tej produkcji.

ZOBACZ TAKŻE: Oto najdłuższe POLSKIE seriale. Czy "Klan" faktycznie jest rekordzistą?

Barwy szczęścia - odcinek 2625

Bożena i Bruno są załamani po porwaniu Tadzia, a śledztwo w sprawie prowadzi Marcin Kodur. W hotelu zjawia się też od razu Rafał, proponując Stańskiemu pomoc, a później swoje wsparcie oferuje przyjacielowi Łukasz Sadowski. Z kolei Sabina na wieść, że Stańscy utracili synka zastanawia się, czy nie powinna odwołać swojego ślubu i wesela. Oliwka cieszy się za to powrotu Kajtka, a jedną z pierwszych osób, z którymi spotyka się chłopak, jest Darek. Tymczasem Basia dostaje ostatni podarunek od Zenka.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Barwy szczęścia - odcinek 2626

Policja wciąż szuka Tadzia, a Bożena szaleje z niepokoju i o porwanie oskarża nagle Rybika. Sabina w dniu ślubu wybiera się na cmentarz, by odwiedzić grób Tomali, za to Kazik postanawia porozmawiać przed uroczystością z Zuzią. Tymczasem do Kajtka przyjeżdża nagle niezapowiedziany gość: Lilly. Aldona ma pierwsze zajęcia na uczelni i na studiach zaprzyjaźnia się z nową koleżanką Romą.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale maj 2022 - najciekawsze premiery. Netflix, HBO, Amazon, Player, Apple TV+

Barwy szczęścia - odcinek 2627

Sławka walczy o firmę Jowity, by mieć z czego zapłacić kaucję za córkę. Jezierska odkrywa, że Zeus i Broda nocują po kryjomu w magazynie win. Tymczasem Żabcia zaczyna szukać nowej miłości - przez internet. Kajtek wymyka się z domu na spotkanie z Lilly. A dziewczyna wyznaje, że jest w nim szaleńczo zakochana i wciąż nie umie zapomnieć o nocy, którą spędzili razem w Singapurze. Iza Małek odwiedza Stańskich i by pomóc przyjaciołom organizuje specjalną aukcję swoich obrazów. Jednym z licytantów jest Igor, ojciec Maksa najbliższego kolegi Ksawcia. Bożenę wspiera poza tym Kasia, która wciąż pamięta ból, jaki czuła po porwaniu własnego syna - w Dubaju.

Barwy szczęścia - odcinek 2628

Lilly bombarduje Kajtka wiadomościami co chłopak próbuje ukryć przed Madzią i Oliwką. Żabcia postanawia porozmawiać z Julianem, jednym z mężczyzn, którzy skontaktowali się z nią przez Swatera. A nieznajomy sprytnie nakłania ją do podania mu swojego telefonu i zdradzenia miejsca pracy. Dziennikarze, którzy mają nakręcić reportaż o Amelii w związku z jej udziałem w talent show proponują Stańskim, że przy okazji nagłośnią sprawę porwania Tadzia w telewizji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE