Barwy szczęścia odcinki 2103-2107

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odcinki 2103-2107

Barwy szczęścia, odc. 2620, 2621, 2622, 2623, 2624 - streszczenie. Klara w odważnej sesji zdjęciowej

2022-04-22 12:45

Barwy szczęścia to obok M jak miłość najchętniej oglądany serial w Telewizji Polskiej. Polacy od wielu lat z wypiekami na twarzy przyglądają się losom swoich ulubionych bohaterów. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku ciekawych sytuacji, które będą miały wpływ na dalsze wydarzenia. Co się stanie? Odpowiedzi w streszczeniach.

Odcinki 2620, 2621, 2622, 2623 oraz 2624 serialu Barwy szczęścia będzie można obejrzeć od poniedziałku 25 kwietnia do piątku 29 kwietnia 2022 w TVP2. Obok M jak miłość to najpopularniejszy polski serial. Choć trwa już wiele lat, widzowie nadal chętnie zasiadają przed telewizorami aby śledzić losy bohaterów. W następnych odcinkach będzie wiele się działo. Sprawdź, jakie losy czekają bohaterów tej produkcji.

ZOBACZ TAKŻE: Oto najdłuższe POLSKIE seriale. Czy "Klan" faktycznie jest rekordzistą?

Barwy szczęścia - odcinek 2620

Jola odwiedza z Justyną Basię i otwarcie pyta przyjaciółkę o powrót Adama. Tymczasem Jakubik dostaje nagle wiadomość, że pod jego nieobecność zniknęła Sara. Małgorzata i Jerzy idą na kolejną wizytę do onkologa. Po rozmowie z lekarką Zwoleńska namawia córki do zrobienia badań genetycznych. Żabcia nadal flirtuje w pracy z Vincenzo. A Radomir odkrywa, że Broda zamieszkał po kryjomu w redakcji i to w dodatku razem z Zeusem.

ESKA XD #043 - MUZYCZNE SHOW, POJAZDY WOJSKOWE, SERIALE, DUET Z ROSJI

Barwy szczęścia - odcinek 2621

Adam zdradza Kasi, że Sara przyjechała do Polski, by odzyskać w końcu syna. Po powrocie do domu Basia zastaje puste mieszkanie. Klara odkrywa, że Jarecki chce wprowadzić w jej książce spore zmiany i od razu się temu sprzeciwia. Wydawca zaczyna ją szantażować, grożąc, że zamrozi tytuł na kolejnych kilka lat. Tymczasem Malwina wyznaje Hermanowi, że cierpi na chorobę psychiczną.

Barwy szczęścia - odcinek 2622

Klara bierze udział w odważnej sesji zdjęciowej, która ma promować jej nową książkę i rozpalić zmysły czytelników. Szef marketingu wydawnictwa jest zachwycony nowym wcieleniem pisarki o pseudonimie Julia Armand. Kasia próbuje wspierać Basię po tym, jak utraciła nagle nie tylko męża, ale także kontakt z synem i ukochanym wnukiem. Jola i Justyna odkrywają, że seniorka przestała brać leki na serce, nie je i źle sypia. Herman próbuje dowiedzieć się czegoś o chorobie dwubiegunowej, niepewny, czy jego związek z Malwiną ma przyszłość. Tymczasem Kacper wpada na studiach w kłopoty i szuka pomocy u Natalii.

Barwy szczęścia - odcinek 2623

Kasia poznaje Igora Duszyńskiego, ojca jednego ze szkolnych kolegów Ksawcia. Poza tym Sadowska dowiaduje się w końcu, że jej mąż pożyczył w tajemnicy pieniądze Vincenzo i od razu zaczyna robić mu wymówki. Z kolei Łukasz odkrywa, że jego ukochana też miała dotąd przed nim sekret związany z Adamem. Jola na wszelkie sposoby próbuje pocieszyć Basię, załamaną po utracie kontaktu z rodziną. Tymczasem Urszula również przeżywa przyszłe rozstanie z wnuczką, po tym jak Józek dostał kontrakt w Anglii. Kacper kolejny raz ściera się na uczelni z kolegą, Krysiakiem, który oskarżył go o napaść.

Barwy szczęścia - odcinek 2624

Madzia ma problem, bo wypożycza przez omyłkę jednej z klientek suknię, którą Sabina zamówiła na swój ślub. Oliwka jest za to na nowo szczęśliwa, bo Kajtek wraca w końcu z Singapuru... Z kolei Basia nadal cierpi po wyjeździe bliskich, ma dość odwiedzin znajomych, pragnie być sama ze swoim smutkiem. Amelia dostaje informację, że wygrała eliminacje do show "Głos seniora" i wystąpi przed milionami telewizyjnych widzów. Tymczasem Bożena i Bruno przeżywają dramat, bo Tadzio nagle znika, gdy Stański zostawia na chwilę śpiącego synka w swoim gabinecie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE