Barwy szczęścia, odc. 2592, 2593, 2594, 2595, 2596 - streszczenie. Pojawia się biologiczna matka Tadzia

2022-03-11 13:51 Adrian Rybak
Barwy szczęścia
Autor: tvp.pl

Barwy szczęścia to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o 20:10 można zobaczyć nowe odcinki. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku kluczowych sytuacji. Jakie losy czekają bohaterów serialu. Sprawdź w streszczeniach, które znajdują się niżej.

Odcinki 2592, 2593, 2594, 2595 oraz 2596 serialu Barwy szczęścia będzie można obejrzeć od poniedziałku 14 marca do piątku 18 marca 2022 w TVP2. Obok M jak miłość to najpopularniejszy polski serial. Choć trwa już wiele lat, widzowie nadal chętnie zasiadają przed telewizorami aby śledzić losy bohaterów. W następnych odcinkach będzie wiele się działo. Sprawdź, jakie losy czekają bohaterów tej produkcji.

ZOBACZ TAKŻE: Oto najdłuższe POLSKIE seriale. Czy "Klan" faktycznie jest rekordzistą?

Barwy szczęścia - odcinek 2592

Marek czyta teksty piosenek napisanych przez Witka. Po lekturze niepokoi się, że jego syn znów przeżywa kryzys. Adrian postanawia wypromować muzykę kolegi w sieci. Aleks jest załamany, bo mieszkańcy Borek planują odstrzał norek, które uciekły z fermy do pobliskiego lasu. Tymczasem Łukasz denerwuje się, bo w końcu ma wejść na teren fermy norek z ukrytą kamerą. A Wangel ma dość ciągłej nieobecności Sadowskiego i wraca do pomysłu oddania Alicji posady redaktora naczelnego. Józek chce znaleźć dla Julci profesjonalną opiekunkę, co wyraźnie nie podoba się Urszuli. W związku Sałatki z Gabrysią pojawia się kryzys.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Barwy szczęścia - odcinek 2593

Łukasz wraca na fermę norek, by dokończyć śledztwo, choć Kasia ostro się temu sprzeciwia. Po publikacji o nieprawidłowościach w zakładzie, rusza fala protestów i zawiadomień do odpowiednich służb. Właściciel firmy postanawia przeszukać pracowników i znaleźć donosiciela. Józek nadal prowadzi cichą wojnę z teściową i zatrudnia młodą opiekunkę do Julci. Zosia okazuje się nie tylko świetną nianią, ale też prawdziwą fanką futbolu. Bożena jest coraz bardziej zmęczona opieką nad synkiem, ale wciąż nie chce zostawiać Tadzia z nikim innym, co niepokoi Bruna. Do życia Stańskich wkracza niespodziewanie Ada, biologiczna matka chłopca.

Barwy szczęścia - odcinek 2594

Łukasz udaje się wyrwać ochroniarzowi i uciec z fermy norek. Trafia prosto do Alicji i obecnej już na miejscu policji. Dolecki zapowiada dziennikarzowi zemstę. Józek po ostatnich sprzeczkach próbuje naprawić swoje relacje z Gabi i przy okazji zaprzyjaźnia się z Zosią, opiekunką Julci. Przerażona Bożena próbuje uciec od Ady, która szybko staje się agresywna i ściga Stańską aż do hotelu. Bruno wzywa w końcu na miejsce policję. Karolina zaczyna podejrzewać, że biologiczną matkę Tadzia skierował do Stańskich Rafał, aby się zemścić na dawnym partnerze.

Barwy szczęścia - odcinek 2595

Bożena wciąż obawia się Ady i w końcu prosi o radę Sabinę, która też musiała walczyć o adoptowaną córkę. Tymczasem biologiczna matka Tadzia, jest coraz bardziej agresywna. Powraca do hotelu i znów atakuje Stańską. Na fermę norek wchodzi inspekcja weterynaryjna, jednak Aro wątpi, by Dolecki stracił przez to biznes. Rafał uprzedza Jowitę, że Desler, jej nowy i jak dotąd najlepszy klient odkrył, iż w przeszłości była oszustką i w firmie ojca podrabiała wina.

Barwy szczęścia - odcinek 2596

Jowita po utracie najlepszego klienta postanawia zemścić się na Procie oraz Sergiuszu i zleca Celinie, by zaczęła śledzić jej rywali. Gdy zdobywa potwierdzenie, że to oni niszczą jej biznes, zjawia się w Feel Good i urządza im awanturę, grożąc że ich zniszczy. Bruno mówi Amelii i Wiśniewskiemu o problemach z Adą, kiedy seniorzy odkrywają, że Bożena nagle wyjechała i to razem z Tadziem. Gdy o konflikcie Stańskich z biologiczną matką chłopca dowiadują się media, sprawa nabiera rozgłosu. Tymczasem Rafał spotyka się z Adą i płaci dziewczynie za kolejny atak na nową rodzinę Tadzia. Irena narzeka Basi na brak inicjatywy ze strony Tolka. Tymczasem Koszyk planuje zabrać ukochaną na zlot motocyklistów, pożyczając motor Stefana.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE