Barwy szczęścia, odc. 2587, 2588, 2589, 2590, 2591 - streszczenie. Renata i Rymanowski aresztowani

2022-03-04 13:36 Adrian Rybak
Barwy szczęścia
Autor: tvp.pl

Barwy szczęścia to obok M jak miłość najchętniej oglądany serial w Telewizji Polskiej. Polacy od wielu lat z wypiekami na twarzy przyglądają się losom swoich ulubionych bohaterów. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku ciekawych sytuacji, które będą miały wpływ na dalsze wydarzenia. Co się stanie? Odpowiedzi w streszczeniach.

Odcinki 2587, 2588, 2589, 2590 oraz 2591 serialu Barwy szczęścia będzie można obejrzeć od poniedziałku 7 marca do piątku 11 marca 2022 w TVP2. Obok M jak miłość to najpopularniejszy polski serial. Choć trwa już wiele lat, widzowie nadal chętnie zasiadają przed telewizorami aby śledzić losy bohaterów. W następnych odcinkach będzie wiele się działo. Sprawdź, jakie losy czekają bohaterów tej produkcji.

ZOBACZ TAKŻE: Oto najdłuższe POLSKIE seriale. Czy "Klan" faktycznie jest rekordzistą?

Barwy szczęścia - odcinek 2587

Dominika przyłapuje Luizę i Aro w mieszkaniu Renaty. Gdy jej wspólniczka wraca w końcu z wakacji, nie jest już tak ślepo zakochana w Romanowskim, jak przed wyjazdem. Żabcia odkrywa, że Broda przywłaszczył sobie sportowe auto, które należy do Ryśka i że robi karierę udając gwiazdora. Po starciu z Rymanem Michalina zjawia się nagle w Warszawie, a Witek i Marek od razu okazują jej wsparcie. Tymczasem w Poznaniu reżyser kontynuuje próby. Tym razem zaprasza Aśkę na wieczorne indywidualne warsztaty.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Barwy szczęścia - odcinek 2588

Michalina postanawia wrócić z Olgą do Poznania, gotowa na nowo stawić czoło Rymanowi i pokazać światu jego prawdziwe oblicze. Do mieszkania Renaty wkracza nagle policja i aresztuje ją oraz Romanowskiego, w związku z podejrzeniem o handel narkotykami. Justin próbuje pomóc Żabci w sprzedaży sportowego auta, które należy do Ryśka i chce namówić na luksusowy zakup Rafała.

Barwy szczęścia - odcinek 2589

Michalina próbuje nakłonić koleżankę z teatru - Asię - by ona również stanęła do walki z Rymanemi w końcu oskarżyła reżysera o molestowanie. Renata zwierza się Dominice, w jaki sposób udało jej się szpiegować Romanowskiego w Meksyku. Z dziewczyną po raz kolejny kontaktuje się też podkomisarz Kodur. Damiana czeka za to trudna rozmowa z Luizą na temat jej związku z Aro i antykoncepcji. Jowita postanawia przyjść do hotelu Stańskich na imprezę, którą zorganizował Zaborski. Ma nadzieję "złowić" nowych klientów grube ryby biznesu.

Sonda
Oglądasz polskie seriale?

Barwy szczęścia - odcinek 2590

Michalina i Witek pokazują Oldze nagranie, które kompromituje Rymana. Molestowana przez reżysera Asia wcale nie jest zadowolona ze zdemaskowania go. Karolina proponuje Rafałowi, by na nowo zamieszkał z nią oraz synem, by dali sobie kolejną szansę. Stański po sympozjum i ostatniej imprezie wystawia Zaborskiemu wyjątkowo wysoką fakturę. Tymczasem Jowita spotyka się z Deslerem znanym restauratorem, którego poznała właśnie dzięki Rafałowi i którego chce nakłonić do współpracy. W związku Ireny i Tolka wybucha kryzys, gdy seniorka próbuje namówić ukochanego, by w końcu wyprowadzili się z mieszkania Górków.

Barwy szczęścia - odcinek 2591

Sprawa Rymana trafia do gazet i w Poznaniu wybucha skandal. Na policję zgłaszają się kolejne molestowane przez reżysera aktorki, a Modrzycki oskarża Olgę o zaniedbania w prowadzonym przez nią teatrze. Józek nie ma z kim zostawić Julci przed ważnym meczem i w końcu prosi o pomoc Urszulę, choć nadal nie ufa teściowej. Aleks musi rozstać się z Hubą, bo psiak wraca do pana Wacławika. Umińska zdaje sobie sprawę, jak bardzo przywiązała się ostatnio do Ewy, którą zaczęła traktować niemal jak córkę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE