Barwy szczęścia 2053 - 2057

i

Autor: Artrama

Barwy szczęścia, odc. 2582, 2583, 2584, 2585, 2586 - streszczenie. Mąż Kasi zdemaskowany?

2022-02-28 13:13

Barwy szczęścia to jeden z najchętniej oglądanych seriali w Telewizji Polskiej. Polacy od wielu lat z wypiekami na twarzy przyglądają się losom swoich ulubionych bohaterów. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku ciekawych sytuacji, które będą miały wpływ na dalsze wydarzenia. Co się stanie? Odpowiedzi w streszczeniach.

Odcinki 2582, 2583, 2584, 2585 oraz 2586 serialu Barwy szczęścia będzie można obejrzeć od poniedziałku 28 lutego do piątku 4 marca 2022 w TVP2. Obok M jak miłość to najpopularniejszy polski serial. Choć trwa już wiele lat, widzowie nadal chętnie zasiadają przed telewizorami aby śledzić losy bohaterów. W następnych odcinkach będzie wiele się działo. Sprawdź, jakie losy czekają bohaterów tej produkcji.

ZOBACZ TERAZ: Oto najdłuższe POLSKIE seriale. Czy "Klan" faktycznie jest rekordzistą?

Barwy szczęścia - odcinek 2582

Kępski ma dostać w końcu nową wątrobę i przed zabiegiem chce przepisać cały majątek na syna, ale Wiktor drze dokumenty na strzępy. Przed operacją Iwona szaleje z niepokoju. Tymczasem Izba Lekarska bada już sprawę skargi, którą złożyła Grażyna. Łukasz zaczyna śledztwo w fermie norek, gdzie zatrudnia się by zebrać dowody na maltretowanie zwierząt. A Kasia nie jest tym pomysłem zachwycona i niepokoi się, co będzie, gdy jej mąż zostanie zdemaskowany. Tuż przed operacją Tomasza, na szpitalny korytarz wbiega Grażyna i oznajmia, że nie zgadza się na zabieg.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Barwy szczęścia - odcinek 2583

Józek odbiera w środku nocy telefon od Natalii, która informuje go, że Julita miała kolejne załamanie, a ich córka może przez to trafić w Niemczech do rodziny zastępczej. Ggdy piłkarz jedzie do Stendal, by walczyć o Julcię, na miejscu znów spotyka Urszulę. Łukasz wciąż prowadzi dziennikarskie śledztwo na fermie norek. A kiedy Wangel odkrywa, że naczelny woli działanie w terenie od prowadzenia redakcji oferuje Alicji stanowisko Sadowskiego. Tomasz odzyskuje powoli po operacji siły i zbliża się na nowo do Wiktora i Grażyny. Iwona idzie do Izby Lekarskiej na rozmowę, która okazuje się dużo trudniejsza, niż sądziła.

Barwy szczęścia - odcinek 2584

Marek odkrywa, że Witek zajął się tworzeniem rapu - przelewając na muzykę swoje emocje po wizycie u Michaliny. Tymczasem w Poznaniu na kolejnej próbie Ryman ostro krytykuje grę zespołu. Chwali jedynie Michalinę, która zostaje jego pupilką. Urszula nadal chce odebrać Józkowi Julcię i spotyka się w tej sprawie z Klemensem. Justin przedstawia Jowicie swojego szefa, Rafała Zaborskiego, z którym dziewczyna ma nadzieję zrobić biznes.

Barwy szczęścia - odcinek 2585

Józek obawia się kolejnych problemów nie tylko ze strony Julity, ale też Urszuli. A po treningu Sałatka pada ofiarą prowokacji, którą organizuje polujący na niego dziennikarz "Szoku", Modrzycki. Ryman nadal faworyzuje na próbach Michalinę, co w końcu zaczyna niepokoić Olgę. Podczas kolejnego spotkania reżyser prosi nastolatkę, by się rozebrała. Tymczasem w hotelu Stańskich znów zjawia się Rafał. Jest gotów zorganizować na miejscu dużą imprezę. Później Zaborski wyznaje Karolinie, że pragnie się zemścić na Brunie.

Barwy szczęścia - odcinek 2586

Gabi żąda od Józka wyjaśnień, kiedy zastaje w ich mieszkaniu roznegliżowaną Ankę. Kilka godzin później na rozprawie rozwodowej Klemens przedstawia zdjęcia pocałunku Sałatki z fanką na dowód, że piłkarz znów ma romans. Justin zauważa, że Zaborski wpadł Jowicie w oko. Jezierska jest zadowolona mogąc dostarczyć klientowi wina do hotelu Stańskich. Bożena i Bruno zauważają, że Rafał zaczyna się u nich panoszyć. Ryman nagle na nowo okazuje Michalinie chłód. Dziewczyna odmówiła rozebrania się. O sprawie dowiaduje się Olga.