Barwy szczęścia, odc. 2557, 2558, 2559, 2560, 2561 - streszczenia. Iwona odkrywa, że Tomasz ma nastoletniego syna

2022-01-20 16:37 Adrian Rybak

Barwy szczęścia to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o 20:00 można zobaczyć nowe odcinki. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku kluczowych sytuacji. Jakie losy czekają bohaterów serialu. Sprawdź w streszczeniach, które znajdują się niżej.

Odcinki 2557, 2558, 2559, 2560, 2561 serialu Barwy szczęścia będzie można obejrzeć od poniedziałku 24 stycznia 2022 do piątku 28 stycznia 2022 w TVP2. Obok M jak miłość to najpopularniejszy polski serial. Choć trwa już wiele lat, widzowie nadal chętnie zasiadają przed telewizorami aby śledzić losy bohaterów. W następnych odcinkach będzie wiele się działo. Sprawdź, jakie losy czekają bohaterów tej produkcji.

Barwy szczęścia barwami smutku. Aż trzech bohaterów zmarło w tym roku

Barwy szczęścia - odcinek 2557

Iwona nadal chce oddać część wątroby ukochanemu. Ku zdziwieniu Klary i Huberta, jest nawet gotowa wyjść za Kępskiego, aby uzyskać na to zgodę. Michalina zaczyna współpracę z Rymanem, cały czas wspierana przez Olgę oraz Witka. Odkrywa, że jej idol wcale nie jest tak idealny, jak to sobie wyobrażała, a próba sztuki przypomina zwykły mobbing. Ewa i Aleks, pod czujnym okiem Alicji, przeprowadzają dla "Szoku" wywiad z panem Wacławikem, który okazuje się znanym grafikiem.

Barwy szczęścia - odcinek 2558

Damian prosi Dominikę, by zatrudniła w Feel Good jego córkę. Zaniepokojony tym, że Luiza wciąż spotyka się z Aro, chce, by przyjaciółka miała na nią oko. Niespodziewanie przed lokalem dochodzi do napadu. Przebrany za lisa napastnik oblewa klientów farbą. Gdy na miejscu zjawia się policja, okazuje się, że poszkodowani zajmują się hodowlą norek. Grzelakowie są dumni z Aleksa, kiedy w "Szoku" ukazuje się artykuł, który napisał razem z Ewą. Chłopiec prosi rodziców, by zgodzili się przygarnąć Hubę, psa należącego do chorego pana Wacławika. W mieszkaniu Tomasza zjawia się nagle Grażyna była ukochana Kępskiego z liceum. Zszokowana Iwona odkrywa, że biznesmen ma nastoletniego syna Wiktora, z którym nie utrzymywał dotąd kontaktu.

Barwy szczęścia - odcinek 2559

Tomasz nadal próbuje odzyskać Iwonę. Robi też wymówki swojej matce, która uznała, że fragment wątroby powinien mu oddać nastoletni syn. W finale biznesmen postanawia spotkać się z Wiktorem i szczerze z chłopakiem porozmawiać. W tym samym czasie Oliwka zdaje ważny dla niej egzamin. Czuje się jednak zawiedziona, że Kajtek jej nie wspiera. Z kolei Madzia pomaga Jowicie wybrać kreację na imprezę dla winiarzy, na której dziewczyna ma nadzieję w końcu zaistnieć. A Dominika tłumaczy Damianowi, by dał swojej prawie dorosłej córce trochę swobody. Tymczasem, w związku z atakiem na hodowców norek, w Feel Good ponownie zjawia się podkomisarz Kodur i zarzuca Luzie współudział w napaści.

Barwy szczęścia - odcinek 2560

Damian wciąż niepokoi się o córkę spotykającą się ze starszym chłopakiem. Tymczasem Luiza znika z domu na całą noc, a ojciec zgłasza w końcu jej zaginięcie na policji. Z kolei Oliwka coraz bardziej martwi się znajomością Kajtka z Lily. Zwłaszcza gdy odkrywa, że dziewczyna mówi po polsku. Gdy do hotelu zagląda w przerwie między kursami Patryk, Zbrowska spędza z nim czas, by wzbudzić zazdrość Kajtka. Iwona godzi się w końcu z Kępskimi szczerze opowiada ukochanemu o sekretach swojej przeszłości, które też przed nim ukrywała. Niespodziewanie rodzice biznesmena mają kolejny pomysł na to, jak zdobyć wątrobę dla syna.

Barwy szczęścia - odcinek 2561

Oliwka nadal nie umie porozumieć się z Kajtkiem, zwłaszcza gdy chłopak zauważa na jej profilu zdjęcie z Patrykiem. A gdy fotkę znajduje w Internecie Agata, w miłosne tarapaty wpada również Jezierski. Dominika, wspierana przez Sebastiana, organizuje spotkanie Damiana z córką oraz Aro. Herman zostaje zaatakowany na ulicy przez złodzieja. Świadkami napadu są Adrian i Dawid, którzy od razu ruszają w pościg za bandytą.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE