Barwy szczęścia, odc. 2552, 2553, 2554, 2555, 2556 - streszczenia. Kępskiego czeka przeszczep wątroby?

2022-01-17 16:51 Adrian Rybak
Barwy szczęścia
Autor: TVP

Barwy szczęścia to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o 20:00 można zobaczyć nowe odcinki. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku kluczowych sytuacji. Jakie losy czekają bohaterów serialu. Sprawdź w streszczeniach, które znajdują się niżej.

Odcinki 2552, 2553, 2554, 2555, 2556 serialu Barwy szczęścia będzie można obejrzeć od poniedziałku 17 stycznia 2022 do piątku 21 stycznia 2022 w TVP2. Obok M jak miłość to najpopularniejszy polski serial. Choć trwa już wiele lat, widzowie nadal chętnie zasiadają przed telewizorami aby śledzić losy bohaterów. W następnych odcinkach będzie wiele się działo. Sprawdź, jakie losy czekają bohaterów tej produkcji.

Barwy szczęścia barwami smutku. Aż trzech bohaterów zmarło w tym roku

Barwy szczęścia - odcinek 2552

Celina ratuje Jowitę przed porwaniem. Bandyci, którzy zaatakowali dziewczynę, zostają aresztowani. Gdy policja odkrywa, że napad zlecił Bonda, Jezierska stara się przeprosić Sergiusza oraz Prota za niesłuszne oskarżenia. Hermanowi nie podoba się jednak nowe, niebezpieczne zajęcie partnerki. Z kolei Celina nie zgadza się na tegotypu ograniczenia. Tymczasem do Hermana ponownie na masaż przychodzi Malwina. Gawron ma dla Żabci kolejną szaloną niespodziankę. Zabiera ukochaną w podróż dookoła świata. Tymczasem w willi ze Sławką zostają Zeus i Broda. Dużo większe problemy ma Iwona. Pyrka udziela Tomaszowi pierwszej pomocy lekarskiej i wzywa karetkę. W szpitalu Kępski przechodzi zabieg. Okazuje się, że to dopiero początek walki o jego życie.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Barwy szczęścia - odcinek 2553

Koledzy z zespołu Gawrona Zeus i Broda nadal koczują w jego domu, choć Sławce wcale się to nie podoba. Jowita wyznaje Justinowi, że jej firma znów ma problemy finansowe. Jezierskiej nie stać też na zatrudnianie Celiny i jest zmuszona zrezygnować z ochrony. Niedzielska pomaga Dawidowi i Adrianowi rozwinąć akcję "Czytanie na przystanie". Emilka jest zachwycona, kiedy spotyka młodych influencerów w szkole. Mniej za to cieszy ją późniejsze przypadkowe spotkanie jej mamy z Hermanem. Iwona wciąż martwi się o Tomasza, co odbija się na jej pracy w przychodni. W szpitalu Pyrka poznaje rodziców ukochanego: Wandę i Henryka. Kolejne badania wykazują, że życie Kępskiego może uratować tylko przeszczep wątroby.

Barwy szczęścia - odcinek 2554

Umińska zaczyna pracę w "Szoku" i próbuje zainteresować kolegów z redakcji nowym tematem: akcją "Czytanie na przystanie". Tymczasem Ewa i Aleks spotykają na przystanku bezdomnego psa, któremu postanawiają pomóc. Franek odkrywa, że Wilk za zgodą Jerzego zamówił do wykończenia apartamentowca dużo gorsze materiały, niż to zostało uzgodnione w projekcie. Marczak uspokaja chłopaka, że nad wszystkim czuwa i to jednorazowa sytuacja. Podczas kolejnych odwiedzin w szpitalu u Reginy i synka Falkowski spotyka Kasię i pomaga przyjaciółce, gdy ta doznaje nagle w windzie ataku paniki.

Barwy szczęścia - odcinek 2555

Ewa z Aleksem wciąż próbują pomóc psiakowi, którego znaleźli na przystanku. Cały czas wspiera ich Umińska. Nieoczekiwanie historia ma szczęśliwy finał dzięki Hubertowi. Franek nie poddaje się, nadal chce walczyć z Wilkiem i prosi Natalię o interwencję w sprawie gorszych zamienników materiałów budowlanych. Marek jest dumny z Witka, który po zakończeniu szkoły przynosi do domu całkiem dobre świadectwo. A wieczorem chłopak imprezuje z przyjaciółmi nad Wisłą, kiedy nagle z wody dobiega wołanie o pomoc.

Barwy szczęścia - odcinek 2556

Witek uratował dziewczynę, która o mało nie utonęła w Wiśle i staje się bohaterem. Udziela nawet wywiadu Alicji. Ola, nastolatka, której pomógł, dziękuje mu za ocalenie życia. Tymczasem Umińska ma dylemat, czy zdradzać w artykule w Szoku, że dziewczyna była pod wpływem alkoholu. Ewa z Aleksem odwiedzają z kolei w szpitalu pana Wacławika właściciela psa, którego znaleźli na przystanku. Małgorzata odkrywa, że Wilk jednak zaplanował kolejne oszustwo i zamiast zieleni chce wybudować tuż przy apartamentowcu dodatkowy blok bez zgody mieszkańców. Na koniec dnia na Franka czeka niespodzianka, bo po raz pierwszy może wziąć na ręce swojego synka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE