Barwy szczęścia 2785, 2786, 2787, 2788, 2789: STRESZCZENIE. Sławka odkrywa nową tożsamość Kornela!

i

Autor: materiały prasowe TVP Barwy szczęścia 2785, 2786, 2787, 2788, 2789: STRESZCZENIE. Sławka odkrywa nową tożsamość Kornela!

Streszczenia seriali

Barwy szczęścia 2785, 2786, 2787, 2788, 2789: STRESZCZENIE. Sławka odkrywa nową tożsamość Kornela!

2023-03-20 14:49

Barwy szczęścia to popularny polski serial, który od lat śledzą tysiące widzów. Co tym razem wydarzy się w życiu bohaterów? Prezentujemy streszczenie odcinków 2785, 2786, 2787, 2788 i 2789 i zdradzamy szczegóły ich emisji.

Barwy szczęścia - co wydarzy się w kolejnym tygodniu? Czeka nas sporo emocji! Streszczenia odcinków 2785, 2786, 2787, 2788 i 2789 oraz szczegóły ich emisji znajdziecie poniżej.

Barwy szczęścia 2785 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2785. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: O "sycylijskiej aferze" dowiaduje się Modrzycki i zaczyna obserwować mieszkanie Sadowskich, polując na Anitę. Gdy Łukasz i Kasia zmuszają dziewczynę, by w końcu porozmawiała z inwestorami, na spotkaniu zjawia się także wścibski reporter. W finale policja zabiera Anitę na komisariat, by złożyła zeznania. Urszula, Aldona i Borys zaglądają do mieszkania Basi, odkrywają, że seniorka zniknęła i zgłaszają jej zaginięcie na policji. Po kilku godzinach Grzelakowa jednak dzwoni do bliskich i wyznaje, że jest cała i bezpieczna u Adama. Eliza odkrywa, że po ślubie Sebastian postanowił dołączyć nazwisko żony do własnego - i jest w szoku. Gloria oraz Zbyszek namawiają narzeczonych, by wzięli udział w tanecznym konkursie i proponują, że będą ich nadal trenować.

Barwy szczęścia 2785 - gdzie i kiedy oglądać?

2785. odcinek serial u Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w poniedziałek 27 marca 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2786 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2786. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Iza robi Kasi wymówki. Jest wściekła, bo straciła oszczędności życia, a ona spokojnie planuje zakup domu. Sadowska po ich rozmowie jest załamana, choć Łukasz i Vincenzo robią wszystko, by ją pocieszyć. Wangel zaczyna za to w pracy gnębić Sadowskiego i obwinia dziennikarza o to, że redakcja "Szoku" przegrała proces o zniesławienie. Tymczasem Anitę odnajduje nagle w Polsce jej partner z Sycylii: Alessandro. Zdzisio pociesza Różę, przygnębioną po nagłym wyjeździe Basi i zastanawia się, co zrobić z udziałami przyjaciółki w Biba - Taxi. W tym czasie Urszula urządza się w domu, który Grzelakowa porzuciła i prosi Cieślaka, by nie wspominał o wyjeździe seniorki Justynie, która ma prawa do zostawionego przez nią majątku. Kuczma odwiedza sklep Grzelaków, próbując namówić byłych sąsiadów, by oddali część swoich produktów zakonnikom, którzy prowadzą akcję dokarmiania ubogich i z którymi jak twierdzi współpracuje.

Barwy szczęścia 2786 - gdzie i kiedy oglądać?

2786. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany we wtorek 28 marca 2022 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2787 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2787. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Sławka pomaga Vincenzo dostarczyć zupę dla zakonników i odkrywa, że w klasztorze mieszka Kornel, udając "brata Eryka". Modrzycki proponuje Weronice współpracę i ma pomysł, jak wytropić pieniądze, które stracił Wangel. Gdy reporter odnajduje dom, w którym Alessandro ukrył się razem z Anitą, koleżanka pomaga mu wywabić oszusta na zewnątrz, by mógł zakraść się do środka i zrobić zdjęcia. Włoch atakuje dziewczynę, a wtedy na miejscu zjawia się policja i Alessandro zostaje w końcu aresztowany - razem z kochanką. Hubert szykuje Marysię do wyjazdu z Agatą do USA, coraz bardziej stęskniony za Klarą, kiedy nagle żona zapowiada mu przez telefon, że wcale nie ma zamiaru wracać do Polski.

Barwy szczęścia 2787 - gdzie i kiedy oglądać?

2787. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w środę 29 marca 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2788 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2788. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Sławka wraca do klasztoru, by rozmówić się z Kornelem. Jezierski wyznaje żonie, że ukrywa się w zakonie przed Bondą podszywając się pod duchownego, któremu pomógł, gdy ten zasłabł na ulicy. Wangel jest zachwycony efektem współpracy Weroniki z Modrzyckim, a reporter po cichu przekazuje mu pieniądze, które ukradł z domu Alessandro tuż przed przyjazdem policji. Z kolei Kasia próbuje pogodzić się z Izą, a gdy przyjaciółka ją odtrąca, na nowo jest bliska załamania. Hubert jest wściekły i rozgoryczony. Wciąż przeżywa, że Klara postanowiła zostać w USA, by pracować nad drugą częścią filmu, nie pytając go nawet o zdanie. Niestety, kolejna rozmowa Pyrków kończy się kłótnią. Hubert zapowiada Agacie, że nie puści Marysi do Stanów, skoro nie ma gwarancji, że córka do niego wróci.

Barwy szczęścia 2788 - gdzie i kiedy oglądać?

2788. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w czwartek 30 marca 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2789 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2789. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Hubert widząc, jak bardzo zależy córce na odwiedzinach u mamy ostatecznie zgadza się na podróż Marysi z Agatą za ocean. Stawia jednak warunek, że siostra obieca wrócić z małą do Polski. Nawet wtedy, jeśli Klara będzie temu przeciwna. Wangel zmusza Łukasza, by na nowo zatrudnił w redakcji Modrzyckiego. Tymczasem Kasia jest w szoku, gdy Iza wyznaje, że w tajemniczy sposób odzyskała niemal wszystkie zainwestowane na Sycylii pieniądze. Sadowska radzi przyjaciółce, by oddała całą sumę policji. Patryk zostaje magistrem, świętuje sukces z matką i Justinem. Cały czas czeka też na telefon z gratulacjami od Oliwki. Sławka okrywa, że zakonnik, pod którego podszywa się Kornel, jest w stanie śpiączki. A Jezierski, słysząc o chorobie brata Eryka, cieszy się, że jego pobyt w klasztorze może się przedłużyć.

Barwy szczęścia 2789 - gdzie i kiedy oglądać?

2789. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w piątek 31 marca 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE