Barwy szczęścia 2775, 2776, 2777, 2778, 2779: STRESZCZENIE. Damian zdradza Beacie, że jest alkoholikiem

i

Autor: materiały prasowe TVP Barwy szczęścia 2775, 2776, 2777, 2778, 2779: STRESZCZENIE. Damian zdradza Beacie, że jest alkoholikiem

Barwy szczęścia 2775, 2776, 2777, 2778, 2779: STRESZCZENIE. Damian zdradza Beacie, że jest alkoholikiem

2023-03-06 13:19

Barwy szczęścia to popularny serial Telewizji Polskiej, emitowany już od wielu lat. Co tym razem wydarzy się w życiu bohaterów? Prezentujemy streszczenie odcinków 2775, 2776, 2777, 2778 i 2779 serialu Barwy szczęścia i zdradzamy szczegóły ich emisji.

Barwy szczęścia - co nas czeka w kolejnym tygodniu? Scenarzyści i tym razem nie zawiedli! Streszczenia odcinków 2775, 2776, 2777, 2778 i 2779 oraz szczegóły ich emisji znajdziecie poniżej.

Barwy szczęścia 2775 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2775. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: W rodzinie Wójcików trwa konflikt, bo Mirek wciąż nie wierzy, że jego babka naprawdę się zmieniła i nie wróci do alkoholu. Gdy Damian bierze stronę matki, junior postanawia zamieszkać z Luizą. Marysia stresuje się przed pierwszym dniem w szkole, podobnie jak Hubert, który jest zły, że w tak ważnej chwili nie ma z nimi Klary. Kacper wraca po zawodach do domu, witany radośnie przez całą rodzinę. Tymczasem Rawiczowa wciąż próbuje zmusić Cezarego do zerwania z Natalią i postanawia urządzić dla Sofii urodzinową kolację. Kama czuje się urażona, gdy Stawicki - przedstawiając ukochaną na gali swoim kolegom - nazywa ją pielęgniareczką. Gdy Zbyszek proponuje, by razem zamieszkali, Lipnicka wciąż jednak nie umie mu się oprzeć

Barwy szczęścia 2775 - gdzie i kiedy oglądać?

2775. odcinek serial u Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w poniedziałek 13 marca 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2776 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2776. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Damian zdradza Beacie, że jest alkoholikiem, a ukochana w odpowiedzi wyznaje, że miała problem z uzależnieniem od leków. Mirek postanawia jednak dać babci szansę, gdy widzi na ulicy Bogusię, która spotyka dawnych kompanów od kielicha i odmawia wypicia alkoholu. Kępski wraca do Polski i w hotelu Stańskich wpada od razu na Patryka. Później zagląda do szpitala po lekarstwa i trafia na Huberta, któremu wyznaje, że jego związek z Iwoną jest ostatecznie zakończony. Rawiczowa zmusza Cezarego, by na urodziny dał Sofii nie tylko kwiaty, ale też elegancki naszyjnik. Tort dla solenizantki piecze Darek, a dziewczyna poznając sportowca jest zachwycona nim. Okazuje się, że jest jego dawną fanką. Natalia nie jest za to wcale szczęśliwa na wieść, że jej wybranek spędzi wieczór na imprezie swojej byłej narzeczonej.

Barwy szczęścia 2776 - gdzie i kiedy oglądać?

2776. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany we wtorek 14 marca 2022 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2777 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2777. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Odrzucona przez Cezarego Sofia, znika nagle ze stadniny i wynajmuje od Darka Janickiego mieszkanie. Tymczasem Rawicz zagląda do kancelarii Natalii i proponuje nowej ukochanej, by zamieszkali razem. A jego matka zapowiada Klemensowi, który wciąż ukrywa swoją przyjaźń z "wrogiem" klientki, że być może spotka się z rodziną Zwoleńskich w sądzie. Hubert irytuje się zachowaniem Iwony, jednak Agata staje po jej stronie i przypomina bratu, że sam też nie jest ideałem. Tomek spotyka się z synem, a Wiktor robi wszystko, by wyciągnąć go z dołka po rozstaniu z narzeczoną i jednocześnie wyswatać ze swoją matką. Damian namawia Bogusię, by zaczęła szukać pracy, choć ona wyraźnie nie jest tym zachwycona. Dominika podpowiada przyjacielowi, że mógłby zatrudnić matkę w swojej firmie oferując klientom sprzątanie po remoncie. Beata prosi Janickiego, by zaopiekował się jej synem w czasie, gdy ona będzie z Damianem na weselu, a piłkarz opowiada jej przy okazji o bolesnej przeszłości Wójcika.

Barwy szczęścia 2777 - gdzie i kiedy oglądać?

2777. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w środę 15 marca 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2778 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2778. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Hubert martwi się o Kępskiego, gdy ten znika na całą noc i nie daje znaku życia, ale Tomek w końcu wraca do hotelu. Wyznaje Pyrce, że po szalonym rajdzie w lesie na nowo jest gotów zmierzyć się z życiem, tym razem już bez Iwony. Bogusi udaje się zbliżyć do Mirka, ku radości Damiana. O poranku seniorka wymyka się z domu, zastawia w lombardzie swój jedyny pierścionek i później daje wnukowi pieniądze na naprawę jego telefonu. Po kilku godzinach Wójcikowa przyłapuje za to Mirka na piciu piwa i uświadamia chłopakowi, jak łatwo może wpaść w nałóg. Tymczasem Beata podpowiada Damianowi, że jego matka mogłaby sprzątać nie tylko na budowach, ale również w szkole. Łukasz i Kasia zabierają Ksawerego oraz Paulinkę na rowerową wycieczkę, urządzają piknik przy opuszczonym domu na odludziu i na nowo cieszą się z chwil spędzanych z rodziną.

Barwy szczęścia 2778 - gdzie i kiedy oglądać?

2778. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w czwartek 16 marca 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Barwy szczęścia 2779 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 2779. odcinka serialu Barwy szczęścia prezentuje się następująco: Iza odwiedza Kasię i pokazuje jej zdjęcie z budowy apartamentów na Sycylii, które dostała od Anity. Sadowska odkrywa, że jej "przyjaciółka" prawdopodobnie oszukuje swoich inwestorów. Kępski kolejny raz zwierza się Oliwce ze swoich problemów podczas przyjacielskiego lunchu. Wcześniej Tomasza odwiedza w hotelu Grażyna i prosi byłego ukochanego, by teraz w końcu zbliżył do Wiktora i był obecny w życiu syna. Bogusia próbuje przekonać Damiana, by zabronił córce pomieszkiwania w "melinie", a także sama zagląda do wnuczki, by ją skontrolować. Luiza wyznaje później Aro, że nie ufa babci. Wkrótce młodych odwiedza Weronika wraz z odnalezioną przez nią właścicielką psa - Tosią.

Barwy szczęścia 2779 - gdzie i kiedy oglądać?

2779. odcinek serialu Barwy szczęścia zostanie wyemitowany w piątek 17 marca 2023 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2.

Rozpoznasz polskie filmy i seriale po kultowych cytatach? QUIZ dla prawdziwych znawców!

Pytanie 1 z 8
Zacznijmy od czegoś prostego. Z jakiego filmu pochodzi ten cytat: "A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał"?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE