Bartek Wasilewski wrócił do szkoły po wygranej w Mam Talent!. Tak go przywitali

i

Autor: AKPA Bartek Wasilewski wrócił do szkoły po wygranej w "Mam Talent!". Tak go przywitali

Mam Talent!

Bartek Wasilewski wrócił do szkoły po wygranej w "Mam Talent!". Tak go przywitali

2024-05-23 17:56

W ubiegłą sobotę, 18 maja odbył się wielki finał 15. edycji "Mam Talent!". Zwycięzcą został 14-letni Bartek Wasilewski. Rapujący chłopiec podbił serca nie tylko jury, ale i widzów, którzy zdecydowali, że to właśnie jemu należy się główna wygrana. Po tym jakże emocjonującym momencie Bartek wrócił do swojej szkolnej rzeczywistości. Tak przywitali go koledzy.

W ostatniej edycji talent show stacji TVN "Mam Talent!" nie brakowało emocji. W wielu etapach, w których mogliśmy zobaczyć niezwykle utalentowane osoby, przyszedł w końcu czas na finał. W odcinku, który emitowany był na żywo wystąpili Alicją Andrukajtis, która w programie wystąpiła ze swoim psem Muzą, Filip Drogos, który zaczarował publiczność swoim tańcem pole dance, i sprawił, ze jurorzy aż poderwali się z foteli, a także Bartek Wasilewski, który zaprezentował swoje umiejętności raperskie.

Wielki skandal po finale "Mam Talent" w TVN. Julia Wieniawa bluzgała! Padły aż trzy wulgaryzmy

Bartek Wasilewski zwycięzcą 15. edycji "Mam Talent!"

To właśnie 14-letni Bartek dzięki największemu poparciu ze strony publiczności, sięgną po główną wygraną w wysokości 300 tysięcy złotych. Jak się okazało, chłopiec do programu zgłosił się w tajemnicy przed swoją mamą, a zgłoszenie pomogła wypełnić mu nauczycielka matematyki. Po ogłoszeniu wyników widzowie nie kryli oburzenia, zarzucając produkcję ustawienie wyników. Chłopiec jednak zdaje się nie przejmować się nieprzychylnymi komentarzami i zamierza skupić się na swoim celu, jakim jest tworzenie muzyki i wydanie albumu. Zanim to jednak nastąpi, musi zająć się swoimi obowiązkami szkolnymi. Bartek Wasilewski wrócił do swojej szkoły, a jego koledzy przywitali go, tak, jak powinno witać się zwycięzcę.

Tak koledzy przywitali Bartka po wygranej w "Mam Talent!"

Bartek na co dzień Bartek uczęszcza do Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Płocku. Podczas jego pierwszego dnia w szkole po wygranej "Mam Talent!" uczniowie licznie zgromadzili się przed wejściem, aby powitać chłopca. Otrzymał on bukiet czerwonych róż, a koledzy trzymali kartki z napisem "Witamy Bartka!". Nie zabrakło braw i confetti. Na filmiku, który pojawił się na TikToku na oficjalnym profilu zdzwplocku, widać, że Bartek nie spodziewał się takiego powitania. Nagranie cieszy się ogromną popularnością, do tej pory obejrzało je już 3,7 mln osób!