Margot Robbie

i

Autor: FRAZER HARRISON/Getty AFP/East News Margot Robbie o kulisach premiery filmu Barbie.

Filmy

Barbenheimer mógł nie istnieć! Margot Robbie została poproszona o zmianę daty premiery

2023-12-06 16:08

Barbie i Oppenheimer to najgłośniejsze filmy tego roku. W ubiegłe wakacje świat oszalał na ich punkcie. Sale kinowe wypełniły się po brzegi. Wbrew pozorom dwie duże premiery na raz nie zaszkodziły sobie na wzajem. Wręcz przeciwnie. Teraz okazuje się, że słynny "Barbenheimer" mógł w ogóle się nie odbyć.

Barbie i Oppenheimer to filmy, które trafiły do kin w wakacje. Internet podbiły memy i artykuły na temat zestawiania dwóch zupełnie różnych światów. Z jednej strony kolorowa i słodka lalka Barbie, która przenosi nas w świat fantazji. Z drugiej historia "ojca broni atomowej". Mężczyzny, który stworzył najniebezpieczniejszą broń świata, która może zgładzić ludzkość. Nie brakowało też stereotypowych żartów, że kobiety pójdą na Barbie, a mężczyźni na Barbie. Porównania dotyczyły też ubrań. Sale kinowe zalały różowe i czarne stylizacje. Całe wydarzenie zostało potocznie nazwane "Barbenheimer". Teraz Margot Robbie zdradziła, że jedna ze stron chciała uniknąć premiery w tym samym czasie!

Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20

Margot Robbie o premierze Barbie

Mało osób pamięta, że Margot Robbie jest nie tylko odtwórczynią roli Barbie, ale także jedną z producentek filmu. W nowym wywiadzie dla Variety zdradziła, że pewnego dnia otrzymała telefon od Chucka Rovena, producenta Oppenheimera. Mężczyzna chciał ją przekonać do zmiany dat premier ich filmów. Jaka była jej reakcja?

- Pomyślałam, że nie przesuniemy naszej daty premiery. Jeśli boisz się stanąć przeciwko nam, przesuń swoją - wyjaśniła Margot Robbie w rozmowie z dziennikarzem. - Pomyślałam, że to naprawdę świetne połączenie - dodała aktorka.

Listen on Spreaker.