Barbara Kurdej-Szatan i Przemysław Kossakowski razem. Plotki się potwierdziły!

Barbara Kurdej-Szatan
Autor: WBF

Od kilku dni internet huczał od plotek na temat Barbary Kurdej-Szatan. W końcu wszystko stało się jasne! Stacja TTV potwierdziła wyczekiwaną przez wielu informację. Popularną aktorkę ponownie będzie można oglądać na ekranie telewizora u boku Przemysława Kossakowskiego.

Barbara Kurdej-Szatan i Przemysław Kossakowski doskonale wiedzą, co to znaczy narazić się internautom. Popularna aktorka podpadła społeczeństwu, publikując skandaliczny wpis na temat sytuacji na granicy z Białorusią. W emocjonalnym poście gwiazda nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej mordercami, co odbiło się szerokim echem w mediach i przysporzyło jej sporych kłopotów. Barbara Kurdej-Szatan została wyrzucona z serialu M jak miłość. o czym dowiedziała się z... Twittera Jacka Kurskiego. Przemysław Kossakowski natomiast znalazł się na celowniku internautów po rozstaniu z uwielbianą w Polsce Martyną Wojciechowską. Wielu fanów podróżniczki stanęło po jej stronie i winą za rozpad małżeństwa obarczyło dziennikarza. Niebawem tych dwoje będzie mogło wymienić się doświadczeniami. Stacja TTV poinformowała, że Barbara Kurdej-Szatan i Przemysław Kossakowski poprowadzą wspólnie program randkowy. Nie będzie to jednak klasyczna produkcja tego typu.

Sonda
Kurdej-Szatan i Kossakowski - dobry duet?

Kurdej-Szatan i Kossakowski razem w TTV

Należąca do Grupy TVN stacja TTV oficjalnie poinformowała, że to właśnie Barbara Kurdej-Szatan i Przemysław Kossakowski będą gospodarzami wyjątkowego show randkowego Projekt Cupid. Bohaterami formatu będą osoby z niepełnosprawnością: Ola, Jakub, Maja, Krystian, Marta, Sylwester i Bartek. Premierowy odcinek Projektu Cupid już 13 lutego, o godzinie 22:05. Kolejne odcinki będą emitowane co niedzielę o tej samej porze.

Natalia Lesz powraca po latach!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE