Bambi - powstanie film na podstawie animacji Disneya. Kiedy zobaczymy go w kinach?

2020-01-26 11:19 MK
Bambi
Autor: East News

W ostatnich latach, postacie z kultowych animacji Walta Disneya przeżywają drugą młodość. Wszystko za sprawą wersji filmowych, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony widzów. Po Kopcziuszku, Pięknej i Bestii czy też Królu Lwie, przyszedł czas na stworzenie remake'u animacji o przygodach jelonka Bambi. Szczegóły na EskaCINEMA.pl.

Bimbi - film oparty na kultowej animacji z 1942 roku z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom, które z nostalgią wspominają czasy dzieciństwa spędzone na oglądaniu produkcji Walta Disneya. Po tym, jak remake Króla Lwa odniósł wielki sukces kasowy, zarządzający wytwórnią Walt Disney postanowili iść za ciosem i stworzyć kolejne wersję aktorską opartą na innej, równie kultowej animacji. Tym razem, wszyscy fani będą mieli szansę przypomnieć sobie losy małego jelonka Bambi, który musi pogodzić się ze stratą rodzica. Kiedy film trafi do kin i kto odpowiada za jego reżyserię?

Bambi - film. Kiedy premiera?

Na ten moment, nie wiadomo, kiedy film o Bambi trafi do kin na całym świecie. Według serwisu Variety, za scenariusz odpowiadają Geneva Robertson-Dworet oraz Lindsey Beer, a sam film ma wykorzystywać technologię CGI, która sprawdziła się w przypadku dwóch hitowych remake'ów produkcji Disneya - Króla Lwa i Księgi Dżungli.

NAJNOWSZE