Azja Express

i

Autor: Materiały promocyjne TVN

Programy

Azja Express 3 - odcinek 5. Uczestnicy muszą zmierzyć się z twierdzą w Marmaris

2023-03-23 14:10

Azja Express powróciła z nowym sezonem. Aktualnie widzowie TVN-u mogą oglądać 3. edycję reality show. Przyciąga przed ekrany tysiące widzów, którzy są ciekawi, co wydarzy się w kolejnych odcinkach. Przed nami epizod numer 5, który zostanie wyemitowany w sobotę 25 marca 2023 o 20:00. Przeczytaj streszczenie odcinka.

Azja Express 3, odc. 5 - STRESZCZENIE. Piąty odcinek rozpoczęły zmagania z ludowym tańcem zeybek. Kolejny etap przeniósł uczestników w świat starożytnych ruin Indiany Jonesa i pirackich przygód Kapitana Jacka Sparrowa i mimo, że nie wszyscy zdali egzamin z wiosłowania naprzód, to wszyscy bawili się znakomicie. Dwie pierwsze pary, które zameldowały się w punkcie kontrolnym gry miały zapewniony nocleg i poranną walkę o amulet wart 10 tysięcy złotych. Pozostali przystąpili do ulubionego przez wszystkich punktu dnia, czyli poszukiwania noclegu. Niektórzy znaleźli dach nad głową bardzo szybko, inni spędzili noc pod rozgwieżdżonym niebem. Poranna gra w statki potraktowana była dosłownie - był okręt, było morze, była zaciekła walka do ostatniego momentu. Ostatni etap wyścigu przed metą immunitetową to około 200 kilometrów. Szukanie transportu na taką odległość to sztuka wymagająca sprytu, zimnej krwi i stalowych nerwów. Żeby nie było zbyt łatwo, uczestnicy musieli jeszcze wykonać misję fotograficzną. Na mecie odcinka prowadząca zaskoczyła pary kolejnym wyzwaniem. Twierdza w Marmaris, pamiętająca czasy Sulejmana Wspaniałego, była świadkiem kolejnych historycznych wydarzeń. Czy polały się łzy smutku, czy szczęścia?

Programy, które miały być hitami, a okazały się klapą. Największe niewypały w polskiej telewizji

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Azja Express 3 - uczestnicy

  • Paulina Krupińska i Izabela Połeć
  • Andziaks i Luka
  • Adam Zdrójkowski z ojcem Dariuszem
  • Czesław Mozil z żoną Dorotą
  • Wojciech "Łozo" Łozowski i Bartosz Kochanek
  • Reni Jusis i Remigiusz Dorawa
  • Krystian Pesta z siostrą Oliwią
  • Kasia i Jędrek Gąsienicowie

Azja Express 3 - opis

W reality show bierze udział osiem par, które tworzą znane gwiazdy oraz bliskie im osoby. Wszyscy wyruszają w podróż swojego życia. Autostopem i tylko za jednego dolara dziennie muszą dotrzeć do celu, który znajduje się na drugim końcu kontynentu.