ATLAS CHMUR - nowy film twórców MATRIXA - w kinach od 9 listopada 2012! Zobacz zwiastun! [VIDEO]

2012-08-20 15:16
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

ATLAS CHMUR - pełen gwiazd nowy film twórców Matrixa w kinach już od 9 listopada!

ATLAS CHMUR to ekranizacja bestsellerowej powieści Davida Mitchella.

Lana i Andy Wachowski, twórcy kultowej serii MATRIX powracają z największym filmowym widowiskiem 2012 roku.

ATLAS CHMUR to imponująca rozmachem (ponad 100 milionów dolarów budżetu, gigantyczne plany zdjęciowe na Balearach, w Edynburgu i Berlinie) ekranizacja, której podjęli się mistrzowie współczesnego kina - Tom Tykwer ("Pachnidło: Historia mordercy") oraz Andy i Lana Wachowski.

Film opowiada o losach postaci z różnych epok i zakątków świata, których najbardziej błahe decyzje i czyny mają daleko idący wpływ na teraźniejszość, przyszłość, a nawet przeszłość naszej planety.

W obsadzie laureaci Oscarów - Tom Hanks ("Filadelfia", "Forrest Gump"), Halle Berry ("Czekając na wyrok"), Jim Broadbent ("Iris") i Susan Sarandon ("Przed egzekucją") - oraz Hugh Grant (Złoty Glob za "Cztery wesela i pogrzeb"), Jim Sturgess (gwiazda "Niepokonanych" a), Ben Whishaw ("Pachnidło"), Hugo Weaving (agent Smith w "Matriksie" i Elrond we "Władcy pierścieni") i Doona Bae ( "Pan Zemsta", "Ring").

Każda z pojawiających się na ekranie aktorskich gwiazd występuje w tej produkcji w kilku nierozpoznawalnych na pierwszy rzut oka wcieleniach, dając popis wirtuozerskiej gry i ironicznego dystansu do swojego dotychczasowego wizerunku.

W ATLASIE CHMUR zastosowano najnowocześniejsze efekty specjalne oraz przełomowe osiągnięcia w charakteryzacji.

Zobacz zwiastun ATLASU CHMUR na Eska Cinema!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE