Aryskotraci / THE ARISTOCATS

i

Autor: Walt Disney Co./Courtesy Everett Collection; EAST NEWS Kultowi "Aryskotraci" powracają w wersji aktorskiej! Za kamerą zdobywca Oscara

KULTOWE POWROTY

"Aryskotraci" powracają w wersji aktorskiej! Za kamerą zdobywca Oscara

2023-03-29 13:26

Aryskotraci powracają! Kolejna kultowa animacja doczeka się nowej wersji. Czego się spodziewać po nadchodzącym remake'u? Wiemy już, że za kamerą zasiądzie popularny muzyk i laureat Oscara, więc zapowiada się ciekawie!

Aryskotraci to animacja, która ma już swoje lata. Warto przypomnieć, że produkcja zadebiutowała jeszcze w 1970 roku pod skrzydłami wytwórni Walt Disney. Mówi się nawet, że to ostatnia produkcja, która została zaaprobowana jeszcze przez samego Walta, który zmarł w 1966 roku. Perypetie kociej rodziny, a dokładniej kotki Duchessy i jej trójki uroczych dzieci - Marie, Toulouse i Berlioz, cieszyły się niezwykłą popularnością. Jeżeli należeliście lub ciągle należycie do fanów animacji, to mamy dobrą informację. Powraca.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Toy Story 5 będzie różnić się od poprzednich części? Twórca zapowiada zmiany!

Jak nakręcono film JOHN WICK 4? | To Się Kręci #12

Aryskotraci jako live-action? To może się udać

Aryskotraci powracają, a nowy projekt ponownie będzie realizowany i dystrybuowany przez hollywoodzkiego giganta - Disneya. Co jednak zdziwiło wielu fanów, to że nie doczekamy się typowej animacji, a aktorskiego remake'u. Będzie to połączenie efektów komputerowych z grą prawdziwych aktorów. Szczegóły na temat obsady nie ujrzały jeszcze światła dziennego, ale wiemy już, że za kamerą stanie laureat Oscara. Nową wersję "Aryskotratów" wyreżyseruje Questlove. Przypomnijmy, że perkusista The Roots ma już na swoim koncie złotego rycerzyka za "Summer of Soul". Będzie nadzorował również produkcję ścieżki dźwiękowej do filmu i pełnił funkcję producenta. Scenariusz zostanie napisany przez Willa Glucka oraz Keitha Bunina. Zapowiada się ciekawie, a jak będzie będzie? Zobaczymy. 

Sonda
Aryskotraci w formie filmu aktorskiego, to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE