Anna Pentz - rodzice, data urodzenia, wzrost, wiek, Pierwsza Miłość, Instagram

2021-12-01 15:52 ek
Anna Pentz
Autor: screen z YouTube/Pierwsza Miłość

Kim jest Anna Pentz, która dołączyła do obsady serialu Pierwsza Miłość pod koniec listopada 2021? To jedna z młodych aktorek, która w szybkim tempie skrada serca widzów. Choć dopiero jakiś czas temu weszła do branży telewizyjnej, to z pewnością zostanie w niej na dłużej. Co musicie wiedzieć o Annie? Poznajcie ją bliżej.

Anna Pentz - rodzice, data urodzenia, wzrost, wiek, Pierwsza Miłość, Instagram - takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Anna Pentz to młoda, początkująca aktorka, która w 2021 roku dołączyła do obsady dwóch polskich produkcji. Mowa o serialu Barwy Szczęścia, w którym wciela się od stycznia w Michalinę. Natomiast pod koniec listopada 2021, Anna dołączyła do obsady Pierwszej Miłości i gra studentkę medycyny - Ankę Kowalik. Oprócz tego młodą aktorkę można było oglądać w małych epizodach, między innymi w serialach takich jak: Ultraviolet, Miasto długów i Tajemnica zawodowa. Mimo grania w produkcjach telewizyjnych, Ania trenuje taekwondo i była reprezentantką Polski na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata Juniorów. Z uwagi na to, że jej postura jest delikatna, walczy w kategorii wagowej do 50 kg. Oprócz tego aktorka potrafi grań na ukulele, kocha taniec i należy do zespołu ZPiT Uniwersytetu Warszawskiego - Warszawianka. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Pierwsza miłość. Romans Marysi i Kacpra. Nowa kobieta w życiu Marcina

Anna Pentz - wiek

Ile lat ma Anna Pentz? Aktorka w 2021 roku skończyła 20 lat.

Anna Pentz - wzrost

Ile wzrostu ma Anna Pentz? Aktorka należy do grona niskich dziewczyn, ponieważ mierzy około 156 cm wzrostu.

Anna Pentz - Barwy Szczęścia

Anna Pentz na początku 2021 roku dołączyła do obsady serialu emitowanego na TVP2 - Barwy Szczęścia. Od tamtego czasu wciela się w rolę Michaliny - dziewczyny Witka (Witolda Sosulskiego), która cały czas miesza w jego życiu, a w dodatku jest mocno zazdrosna.

Anna Pentz - Pierwsza Miłość

Anna Pentz pod koniec listopada 2021, dokładnie w 3312 odcinku dołączyła do obsady serialu Pierwsza Miłość, który emitowany jest na Polsacie. Wcieliła się w rolę Anki Kowalik, która z małej miejscowości przyjechała spełnić swoje marzenie o byciu lekarzem. Spotyka na swojej drodze Kamila, który wpada jej w oko ze wzajemnością, a wielu widzom ten wątek kojarzy się z pierwszymi odcinkami serialu i historią Marysi, która z Wadlewa przyjechała do Wrocławia. Anka podobnie jak kilkanaście lat temu Marysia, składa papiery na medycynę na wrocławskiej uczelni i zamieszkuje u swojej ciotki Marty (Honoraty Witańskiej).

ZOBACZ TAKŻE: Pierwsza Miłość - widzowie oburzeni nowymi wątkami. Uznali to za kopię!

Anna Pentz - Instagram

Anna Pentz aktywna jest na Instagramie. Jeśli chcielibyście śledzić ją właśnie w kolorowej aplikacji, znajdziecie ją bez problemu wpisując w lupce jej imię i nazwisko.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE