Anna Karenina odc. 3 i 4: Anna cierpi na gorączkę połogową. Wszyscy są pewni, że umrze

2020-06-04 16:11 aw
Anna Karenina
Autor: Materiały TVP

Anna Karenina to serial fabularny na podstawie powieści Lwa Tołstoja pod tym samym tytułem i opowiadania Wikientija Wieriesajewa pt. "Na wojnie japońskiej". Jest rok 1904. W szpitalu wojskowym w Mandżurii hrabia Aleksiej Kriłłowicz Wroński (Max Matwjejew) wspomina tragiczne losy miłości do Anny – matki chirurga, którego spotyka w szpitalu, Siergieja Karenina (Kirył Grebiensznikow).

Anna Karenina odc. 3 i 4: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Siergiej uświadamia sobie, że to przez nowego pacjenta rozpadło się małżeństwo jego rodziców, matka zaś popełniła samobójstwo. Równolegle akcja serialu „Anna Karenina" rozgrywa się w Moskwie w okresie, gdy zawiązuje się romans Anny (Elizawieta Bojarska) z przystojnym hrabią.

Anna Karenina odc. 3: streszczenie

Hrabia Wroński odrzuca awans, który wiązał się z wyjazdem do Moskwy i opuszczeniem Anny. Jego rodzina potępia tę decyzję, a Anna oznajmia, że jest w ciąży. Wroński cieszy się, że dzięki temu ułożą sobie życie razem. Anna uświadamia sobie, że wciąż jest żoną, człowieka zasadniczego i bezwzględnego, który dbając o swoją pozycję, nigdy nie dopuści do skandalu i rozwodu. Po wypadku hrabiego na wyścigach, Anna przyznaje, że go kocha. Karenin żąda od żony zachowania pozorów przyzwoitości, by nie stracić szacunku kręgów towarzyskich.

Anna Karenina odc. 4: streszczenie

Wroński po rozmowie z Siergiejem, synem Anny na temat śmierci, przypomina sobie najgorszą chwilę swego życia. Kiedy Anna cierpi na gorączkę połogową, wszyscy są pewni, że umrze. Przed śmiercią Anna chce pogodzić się z mężem. Prosi, żeby Karenin wybaczył jej i Wrońskiemu. Zrozpaczony kochanek czuje się załamany i poniżony tym, że Anna wyrzeka się jego miłości.

Maria Matejko - co wiemy o nowym serialu. To będzie HIT! Magazyn #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE