Anna Karenina - obsada. Aktorzy i bohaterowie serialu - kto jest kim?

2020-06-02 9:54 kg
Anna Karenina
Autor: screen YouTube/Киноконцерн "Мосфильм"

W niedzielę 7 czerwca 2020 roku, na antenie Telewizji Polskiej zadebiutuje rosyjski serial kostiumowy - Anna Karenina, w reżyserii Karena Szachnazarowa. Produkcja jest adaptacją dwóch dzieł: powieści Lwa Tołstoja i opowiadania Wikientija Wieriesajewa Na wojnie japońskiej. Kogo zobaczymy w rolach głównych w serialu? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie obsadę rosyjskiej produkcji.

Anna Karenina - obsada. Aktorzy i bohaterowie serialu - kto jest kim? Ze względu na przerwę wakacyjną, widzowie musieli pożegnać się z ulubionymi serialami. Nowe odcinki takich produkcji jak M jak miłość czy też Na dobre i na złe będzie można oglądać dopiero na początku września. Aby wypełnić pustkę po popularnych produkcjach, Telewizja Polska już wkrótce rozpocznie emisję kilku nowych seriali. Wśród nich pojawią się Ta jedyna, Siostry, Cena wolności oraz Anna Karenina.

Anna Karenina - fabuła

Jest rok 1904. W szpitalu wojskowym w Mandżurii hrabia Aleksiej Kriłłowicz Wroński (Max Matwjejew) wspomina tragiczne losy miłości do Anny – matki chirurga, którego spotyka w szpitalu, Siergieja Karenina (Kirył Grebiensznikow). Siergiej uświadamia sobie, że to przez nowego pacjenta rozpadło się małżeństwo jego rodziców, matka zaś popełniła samobójstwo. Równolegle akcja serialu „Anna Karenina" rozgrywa się w Moskwie w okresie, gdy zawiązuje się romans Anny (Elizawieta Bojarska) z przystojnym hrabią.

Anna Karenina - obsada

W rosyjskim serialu kostiumowym występują:

  • Elizaveta Boyarskaya jako Anna Karenina
  • Maksim Matveev jako Aleksiej Wroński
  • Kirill Grebenshchikov jako Siergej Karenin
  • Vitaliy Kishchenko jako Aleksiej Karenin
  • Viktoriya Isakova jako Dolly Obłońska
  • Ivan Kolesnikov jako Stiepan "Stiwa" Arkadiewicz Obłoński
  • Anastasiya Makeeva jako Betsy Twerska
Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE