Love Island

Angelina z "Love Island 6" spodziewa się dziecka. Posypały się gratulacje

2024-05-28 22:14

Angelina Zaichenko dołączyła do 6. edycji "Love Island. Wyspa miłości" - popularnego randkowego show emitowanego na antenie TV4. Piękna islanderka podbiła serca widzów oraz Sashy, z którym ostatecznie zwyciężyła tę odsłonę. Ich związek nie przetrwał próby czasu i oboje ułożyli sobie życie u boku kogoś innego. Teraz Angelina podzieliła się z internautami szczęśliwą nowiną.

Angelina Zaichenko wkroczyła do Casa Amor dość późno, bo dopiero w 23 odcinku. Jednak piękna tancerka z marszu podbiła serca widzów oraz przystojnego Aleksandra Sashy Muzheiki, z którym stworzyła parę i dotarła do samego finału. To właśnie oni zostali zwycięzcami 6. edycji prowadzonego przez Karolinę Gilon show "Love Island. Wyspa miłości". Choć z programu wyszli jako para, to po finale Sasha wrócił do Sopotu a Angelina została w Warszawie. Niedługo po finale ogłosili, że niestety z powodu różnicy charakterów, postanowili nie kontynuować swojej znajomości.

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Angelina z "Love Island 6" jest w ciąży!

Sasha dość szybko pozbierał się po rozstaniu i już chwilę po rozpadzie relacji z Angeliną ogłosił, że jest szczęśliwie zakochany. Tancerka natomiast nieco dłużej szukała nowego wybranka. W końcu przyznała się, że znalazła szczęście u boku Hiszpana. Od pewnego czasu Angelina Zaichenko mieszka w słonecznej Barcelonie i chętnie dzieli się kadrami ze swojego życia w sieci. Na jej profilu na Instagramie właśnie pojawiło się nagranie, w którym z radością poinformowała o nowym etapie swojego życia.

Nadszedł ten dzień, kiedy chcę podzielić z wami najpiękniejszą zmianą w swoim życiu!:)

Doskonale pamiętam moment, kiedy życie zaczęło przygotowywać mnie do ciąży: zaczęłam dostawać różne znaki 🌌, mówiłam, że jestem już gotowa i mogłabym mieć dzieci i wtedy powiedziałam swojej mamie, że wydaje mi się, że w moim życiu niedługo nastąpi zmiana🤰🏻

Minał rok i właśnie tak się stało ✨ - napisała Angelina.

Pod postem od razu posypały się gratulacje, do których dołączyły się także inne uczestniczki "Love Island 6" - Wiktoria Reglińska, Sara Ciuła, Paula Wilk, Weronika Piątek oraz Natalia Łempicka:

Omg!🤍 wyglądasz przepięknie, gratulacje🧸🤍 - napisała Wiktoria Reglińska.

Gratulacje ❤️😍🫶🏼 - napisała Sara Ciuła.

Gratulacje Angie!🎀🤍 - skomentowała Paula Wilk.

GRATULACJE 😍🔥👏 - dodała Wero Piątek.

O jeju Angelina, gratulacje! ❤️❤️❤️ - pisze Natalia Łempicka.