Alicja Wieniawa - kim jest siostra Julii, która także zapragnęła być aktorką?

2020-08-19 17:52 AW
Alicja Wieniawa
Autor: Materiały Prasowe

To naprawdę niezwykle utalentowana rodzina! Julii Wieniawy raczej nikomu przedstawiać nie trzeba - zdolna aktorka i wokalistka jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Największą popularność przyniosła jej rola w serialu Rodzinka.pl, po którym Julia mogła liczyć na szereg propozycji. Okazuje się, że jej młodsza siostra, Alicja, także stawia pierwsze kroki w aktorstwie. Czeka ją taki sam sukces?

Alicja Wieniawa - kim jest siostra Julii i czy także dołączy do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd? Z całą pewnością ma na to duże szanse. Mimo młodego wieku Alicja ma już za sobą role w kilku znanych polskich serialach takich jak Zawsze warto czy Na dobre i na złe. W 2020 roku młodziutka aktorka dołączyła także do obsady Przyjaciółek.

Alicja Wieniawa - kim jest?

Alicja jest jedną z dwóch sióstr Julii Wieniawy. Obecnie ma 17 lat, ale mimo młodego wieku może pochwalić się naprawdę sporym portfolio aktorskim. Mimo to póki co jest ona znacznie mniej znana niż Julia - nie jest także aż tak aktywna w mediach społecznościowych. Posty na Instagramie wrzuca bardzo sporadycznie, a zazwyczaj dzieli się w nich zdjęciami z wyjazdów czy pięknymi widokami.

Zakochani po uszy - sezon 3. Wiesz wszystko o serialu?

Pytanie 1 z 10
Kto powitał Asię na dworcu?

Już 3 września na antenę Polsatu powrócą uwielbiane przez widzów „Przyjaciółki”. Nowy sezon to nie tylko kolejne pełne emocji przygody i zawirowania w życiu Ingi, Patrycji, Zuzy i Anki, ale także nowi aktorzy! W 16. sezonie do obsady serialu, oprócz Pawła Małaszyńskiego, dołączy Alicja Wieniawa-Narkiewicz. Młoda aktorka wcieli się w rolę Hani, córki Ingi (Małgorzata Socha). Jak Alicja wspomina pierwsze dni na planie serialu? Jak sama powiedziała:

Nie ukrywam, że wcielenie się w istniejącą już w serialu postać jest sporym wyzwaniem. Moje obawy wzbudzał również fakt, że dołączę do zgranej i pracującej ze sobą wiele lat ekipy. Czy mnie zaakceptują? Czy mnie polubią? Jednak od pierwszego dnia przyjęto mnie bardzo ciepło i wiedziałam już, że nie mam się czego obawiać!

Uzdrowisko. Pikantne sekrety nowego serialu TVP z gwiazdami Sanatorium miłości
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE