Polskie seriale

ALGORYTM MIŁOŚCI kolejnym komediowym hitem? Twórcy “The Office PL” obśmieją programy reality show

2024-04-26 12:37

“Algorytm miłości” to nowy serial twórców “The Office PL” i “Emigracji XD”, w którym to poznamy losy dziewięciorga uczestników fikcyjnego programu reality show, których napędzają oczywiście miłość, drama, zdrada i pieniądze. Premiera w przyszłym miesiącu, a do sieci trafił właśnie zwiastun.

W “Algorytmie miłości” 9 uczestników zmierzy się ze swoimi głęboko skrywanymi uczuciami, lękami oraz własnymi granicami (bądź ich brakiem) i być może zdobędą towarzysza życia, popularność i niezłą kasę. Twórcy obiecują, że będzie groteskowo, kontrowersyjnie, a nawet perwersyjnie i zawsze z dużym dystansem do prawdziwego REALITY.

SPRAWDŹ TEŻ: Polskie seriale: QUIZ. Jak dobrze znasz najpopularniejsze rodzime produkcje?

ALGORYTM MIŁOŚCI – Canal+ z nowym serialem od twórców “The Office PL”

Ile ludzie są w stanie zrobić dla fejmu? To pytanie nie raz zadał sobie każdy, kto miał styczność z jakimkolwiek formatem reality show. Ktoś w Canal+ postanowił pójść jednak o krok dalej i stworzyć… pastisz tego typu produkcji. Z jakim skutkiem? Tego dowiemy się wkrótce.

Ktoś mógłby powiedzieć, że ciężko jest zrobić parodię tego typu programów, dlatego zależało nam na stworzeniu realnego świata oraz realnych postaci, z krwi i kości. Dopiero wtedy, głupoty, które bohaterowie mówią i absurdalne sytuacje, które im się dzieją, mają szansę być naprawdę śmieszne. Nie zawsze dla uczestników programu, ale dla widza owszem. Już pierwsze zadanie przerasta, teoretycznie gotowych na wszystko, bohaterów, a potem jest już tylko grubej. Metaforycznie, bo aktorzy mocno ćwiczyli do swoich ról – opowiada Łukasz Sychowicz, head writer i producent kreatywny.

“Algorytm miłości” zapowiadany jest jako prowokacyjny i pełen kontrowersyjnego humoru rasowy odmóżdżacz, który ogląda się bez (większego) wstydu. W roli prowadzącego spełniać się będzie Michał Czernecki, a oficjalny opis fabuły brzmi następująco:

Kilkunastu uczestników podejmuje się udziału w programie ALGORYTM MIŁOŚCI. Show miało być kręcone w słonecznej Hiszpanii, jednak ze względu na skandal z poprzedniego sezonu i ograniczenia budżetowe zamiast zagranicznych plaż czeka na nich willa pod Warszawą.

ALGORYTM MIŁOŚCI – kiedy premiera w Canal+?

Za reżyserię serialu odpowiada duet Michał Tylka (“Fanatyk”) i Alek Pietrzak (“Planeta Singli. Osiem historii”, “Juliusz”, “Czarna owca”), a za scenariusz Łukasz Sychowicz, Mateusz Płocha, Mateusz Zimnowodzki i Marek Baranowski (“The Office PL” i “Kiedy ślub?”).

Obsada aż pęka w szwach od popularnych nazwisk – przez ekran przewiną się m.in. Helena Englert, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Sasak, Małgorzata Socha, Karol Dziuba, Mateusz Dymidziuk, Katarzyna Gałązka i Adam Zdrójkowski, a także dwójka influencerów: Marta Rentel i Grzegorz Milewski. Premiera serialu ALGORYTM MIŁOŚCI odbędzie się już 22 maja tylko w CANAL+ online.

ALGORYTM MIŁOŚCI - zwiastun

Najlepsze polskie seriale ostatnich lat. 5 perełek znad Wisły

Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat – jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 10
“Informacja zwrotna” to adaptacja książki autorstwa…
“Informacja zwrotna”
Millenium Girls: kto z obsady “Rojsta” wiedziałby, jak pozbyć się zwłok?​​​​​ Gwiazdy serialu w QUIZIE Eska.pl