Akacjowa 38

i

Autor: YouTube.com/RTVE Series (screen) Akacjowa 38 - jak skończy się wątek Cayetany?

Hiszpańska telenowela

Akacjowa 38 znika z anteny. Co dalej z serialem?

2024-06-19 14:18

Akacjowa 38 to hiszpańska telenowela, która skradła serca polskich widzów. Do tej pory emitowana był od poniedziałku do soboty o godz. 18:45 na TVP2. W tygodniu od 17 do 22 czerwca 2024 zostanie wyemitowany jednak tylko jeden odcinek serialu. Czy to ostatni epizod?

Akacjowa 38 - o czym jest serial? Ciężarna Carmen, żyje w związku, w którym doświadcza przemocy. Kiedy jej mąż, będąc pod wpływem alkoholu próbuje ją zgwałcić, kobieta zabija go, a ciało zakopuje w lesie. W drodze powrotnej rodzi córkę i zostawia ją w pobliskim klasztorze, obiecując sobie, że kiedyś po nią wróci. Kobieta zmienia tożsamość i od tej pory, już jako Manuela, zatrudnia się w charakterze pokojówki, przy ulicy Akacjowej 38. Towarzyszy jej matka. Akcja serialu osadzona jest w latach 1899-1920 - tuż po wojnie hiszpańsko-amerykańskiej.

Akacjowa 38 - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Akacjowa 38 można oglądać od poniedziałku do soboty o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków w tygodniu od 17 do 22 czerwca 2024 zostanie chwilowo wstrzymana, z wyjątkiem piątku, kiedy to widzowie będą mieli okazję zobaczyć odcinek 402. Nie będzie to jednak ostatni epizod serialu. Kontynuacja nastąpi w kolejnym tygodniu, choć również nie obędzie się bez zmian w ramówce, ze względu na trwające rozgrywki Euro 2024.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Akacjowa 38 - co się dzieje w serialu? Rozwiąż QUIZ i sprawdź jak dobrze znasz serial

Skandynawskie kryminały, które mrożą krew w żyłach do ostatniej minuty | To Się Kręci

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 402 - piątek 21 czerwca 2024

Cayetana zapowiada Fabianie, że musi się pozbyć sekretarza Olivy, który wymknął się spod kontroli. Ramon postanawia wyjechać z żoną i córką do Ameryki. Maria Luisa martwi się, że zostawi Felipe. Leonor prosi Cayetanę, by dostarczyła królowej list z prośbą o łaskę dla Martina. W zamian obiecuje, że opublikuje laurkę o fundacji Cayetany. Servando chce zarobić udzielając wywiadu o swojej żonie.

Monica Portillo - aktorka, która gra Humildad w serialu "Akacjowa 38":