Akacjowa 38 / Liberto

i

Autor: Materiały promocyjne

STRESZCZENIE

"Akacjowa 38" - streszczenie na 11-12 lipca. Liberto zakręca się przy Rosinie, a Cayetana ma nowego adoratora!

2024-07-11 12:16

Co wydarzy się na Akacjowej 38 dzisiaj i jutro? Przedstawiamy streszczenie odcinków 412 i 413, które zostaną pokazane już 11 i 12 lipca w TVP2. Tym razem zapowiadają się naprawdę emocjonujące epizody, a w nich zaskakujące wyznania. Czego zatem się spodziewać? Tak prezentują się opisy czwartkowych i piątkowych odcinków!

Akacjowa 38 to ciągle jedna z najchętniej oglądanych produkcji w ramówce Telewizji Polskiej. Poniższe streszczenie obejmuje epizody o numerach 412, 413, które zostaną wyemitowane 11-12 lipca 2024 roku na kanale TVP2. Tym razem wydarzy się o wiele więcej, niż się wcześniej spodziewano. Nie zabraknie również licznych niespodzianek!

Najlepsze tureckie filmy. TOP 5 produkcji znad Bosforu

Akacjowa 38, odcinek 412 - streszczenie

Ramon znajduje się w coraz trudniejszej sytuacji. Zgłasza się świadek, który oskarża go o pobicie. Humildad chce wrócić do fundacji. Cayetana jest temu przeciwna, ale musi się liczyć ze zdaniem księdza Fructuosa. Pablo chce kupić konia i zacząć się ścigać. Rosina dowiaduje się, że rozchełstany mężczyzna, który w jej salonie prawił jej komplementy to Liberto - bratanek Susany.

Akacjowa 38, odcinek 413  - streszczenie

Liberto prawi miłe słówka Rosinie, która wprawdzie uważa go za bezwstydnika, lecz jest pod jego urokiem. Guadalupe zdradza Maurowi, że przed zniknięciem Ursula chciała się zatrzymać w hotelu Paryskim. Martin znajduje dorywczą pracę przy kręceniu filmu. Cayetana ma nowego adoratora, jest nim książę Hermelando. Ramón przegrywa sprawę i traci cały majątek łącznie z mieszkaniem na Akacjowej.