Akacjowa 38 odc. 6, 7, 8 streszczenie. Rosina chce zmusić Leonor do małżeństwa z Claudiem

2023-01-16 10:01 Joanna Dembek
Akacjowa 38
Autor: YouTube.com/RTVE Series; screen z filmu "Acacias 38: Capítulo 7 - Mejores momentos #Acacias38 | RTVE Series" Akacjowa 38 - co wydarzy się w nowym odcinku?

Akacjowa 38 - w najnowszych odcinkach hiszpańskiej telenoweli będziemy świadkami wydarzeń, które zmienią losy bohaterów. Wiemy, co wydarzy się w odcinkach 6, 7, 8, które zostaną wyemitowane w dniach 16-18 stycznia 2023. Zobacz, co czeka Carmen i jej bliskich, którzy skrywają straszną tajemnicę.

Akacjowa 38 - o czym jest serial? Ciężarna Carmen, żyje w przemocowym związku. Kiedy jej mąż, będąc pod wpływem alkoholu próbuje ją zgwałcić, ta zabija go, a jego ciało zakopuje w lesie. W drodze powrotnej rodzi dziecko i zostawia je pod w pobliskim klasztornym przytułku, obiecując sobie, że kiedyś wróci po córkę. Kobieta zmienia tożsamość i od tej pory, już jako Manuela zatrudnia się jako pokojówka przy ulicy Akacjowej 38. Towarzyszy jej matka. Akcja serialu osadzona jest w latach 1899 - 1920 - tuż po wojnie hiszpańsko-amerykańskiej.

Akacjowa 38 - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Akacjowa 38 można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków 6, 7, 8 odbędzie się w dniach 16-18 stycznia 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 6 - poniedziałek 16 stycznia 2023

Carlota wpada pod powóz. Grozi jej amputacja ręki. Maria Luisa pomaga Trini ubrać się na przyjęcie do doni Rosiny. Leandro też chce iść na to przyjęcie, ale jego matka Susana udaje omdlenie, by zatrzymać syna u swego boku. Leonor poznaje Claudia, młodego aroganta, z którym rodzice chcą ją wyswatać.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 7 - wtorek 17 stycznia 2023

German ratuje przed amputacją rękę córki. Na przyjęciu u Rosiny Trini zostaje wyśmiana za strój. Postanawia odejść od męża, by nie psuć mu reputacji. Maximiliano przyznaje żonie, że są bankrutami. Rosina postanawia zmusić Leonor do małżeństwa z synem państwa Castao. Mauela potrzebuje pieniędzy, by odzyskać córkę.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 8 - środa 18 stycznia 2023

Justo, mimo kłopotów z pamięcią, zaczyna coś sobie przypominać. Rosina znajduje dla córki majętnego kandydata na męża. Cayetana odwiedza Carlotę w szpitalu. Celia poddaje się badaniu, by usłyszeć druzgocącą diagnozę. Doktor Espinosa namawia Germana, by został jego wspólnikiem.

Sonda
Akacjowa 38 - planujesz oglądać ten serial?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE