Akacjowa 38: nadchodzą trudne czasy dla Manueli i Pabla. Co się wydarzy?

i

Autor: Screenshot Youtube/ RTVE Series Akacjowa 38: nadchodzą trudne czasy dla Manueli i Pabla. Co się wydarzy?

Akacjowa 38: nadchodzą trudne czasy dla Manueli i Pabla. Co się wydarzy?

2023-02-02 0:30

„Akacjowa 38” to popularny hiszpański serial emitowany przez Telewizję Polską. W nadchodzących odcinkach bohaterów czeka wiele dramatów, ale najtrudniej będzie miał tym razem Pablo.

Nowe odcinki „Akacjowej 38” obfitować będą w sporo emocji. Najwięcej wydarzy się w wątku Manueli i Pabla, który wpadnie w olbrzymie kłopoty. Kobieta zbierze się zaś na odwagę i wyzna ukochanemu prawdę.

„Akacjowa 38” – co się wydarzy w kolejnych odcinkach?

Gaudalupe poprosi Pablo, by załatwił jej fałszywy dowód osobisty, jednak podczas kompletowania dokumentów zostanie on aresztowany. To powstrzyma Manuelę przed udaniem się na spotkanie z Germanem. Guadalupe pomoże jednak chłopakowi i gdy odwróci uwagę strażnika, Pablo da nogę.

Całe to zajście skłoni Manuelę do wyznania prawdy – kobieta powie Germanowi, że Pablo jest jej bratem. Wspólnie uda im się znaleźć ukrywającego się chłopaka. W tym czasie Cayetana nakaże Ricie zaprzyjaźnić się z Casildą, by dowiedzieć się czegoś o Manueli. Wyciąganie z niej informacji długo nie zajmie i tak oto wyda się, że Manuela i German są w sobie zakochani.

Akacjowa 38 – gdzie i kiedy oglądać?

Dla miłośników Akacjowej 38 mamy dobre wieści – serial liczy aż 1483 odcinki, więc szybko nie zniknie z ekranów naszych telewizorów. Nowe odcinki ukazują się od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:45, na antenie TVP2. Dostępna jest też transmisja online za pośrednictwem platformy WP Pilot, zaś powtórki telewizyjne emitowane są następnego dnia o godzinie 13:15.

Sonda
Wciągnął cię serial "Akacjowa 38"?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE